Wyszykiwanie zdarzeń blisko ciebie
Zdarzenia
Sty
30

Pielgrzymka do Meksyku z Wojciechem Cejrowskim

  1.   Poza Redditch
  2.   Otwarte zdarzenie
  1.   30th Sty, 2018 - 10th Lut, 2018
Bogata kultura, barwny folklor, niepowtarzalne krajobrazy i egzotyczne specjały kuchni meksykańskiej. Majestatyczne i intrygujące ruiny największych miast Tolteków i Zapoteków. Piękne, pełne życia mia... Bogata kultura, barwny folklor, niepowtarzalne krajobrazy i egzotyczne specjały kuchni meksykańskiej. Majestatyczne i intrygujące ruiny największych miast Tolteków i Zapoteków. Piękne, pełne życia miasta kolonialne słynące z galerii sztuki i pracowni jubilerskich.
I oczywiście trzecia co do wielkości metropolia świata - Mexico City. Niesamowite krajobrazy plantacji kaktusów i pełne sekretnych zaułków małe meksykańskie miasteczka.
Wspaniałe kościoły i sanktuaria. Meksyk słynie nie tylko z zabytków prastarych cywilizacji i bajecznych plaż, ale jest też krajem widowiskowych fiest i otwartych, radosnych ludzi potomków Majów, Azteków i hiszpańskich kolonizatorów.

Ostatnie dni wycieczki to zupełnie inna bajka: luksusowy kurort na Karaibach to miejsce kosmopolityczne, znakomicie przygotowane na przyjęcie gości z całego świata. Meksyk to kraj o wielu twarzach, gdzie każdy odnajdzie sposób na odkrywanie wszystkich jego uroków.

Informacje:
facebook - Evesham Mocni w Panu lub email – eveshammocniwpanu@gmail.com
Na tej stronie nie ma dodanych wydarzeń.
Bądź pierwszym, kto stworzy wydarzenie dziś!
Unable to load tooltip content.

Polub nas