Reklama na redditch.plJesteś zainteresowany reklamą na naszym portalu?

Dobra reklama jest dźwignią sukcesu. Dzięki stałej, wysokiej liczbie odwiedzających naszą stronę, w łatwy sposób możesz dotrzeć do licznej grupy potencjalnych klientów. Strona stworzona myślą o Polonii z Redditch, jednakże także wiele osób odwiedzą nasz portal z innych miast w Wielkiej Brytanii. Statystyki pokazują, że zdecydowana większość odwiedzin to Polacy, ale także gościmy Anglików, Słowaków czy także w ostatnim czasie obywateli Rumunii.

Gdzie i jaki banner na stronie Redditch.pl?

Banner z reklamą jest widoczny w górnej części witryny i wyświetlany jest na wszystkich stronach w trybie rotacyjnym, maksimum ratio 1:4. Wielkość najpopularniejszego standardowego pliku graficznego to 300x250 pikseli w formacie .jpg, .png, .gif czy tez Flash, około 40KB. Istnieje także inna wielkość lub forma reklamy, skontaktuj się z nami w celu uzyskania cennika oraz dodatkowych informacji. Po kliknięciu w banner, reklama odsyła użytkownika pod zewnętrzny adres www lub do artykułu lub ogłoszenia na naszej stronie z opisem reklamy, zdjęciami itp.

Dlaczego wielkość bannera to 300x250 pikseli?

Powołując się na niezależny raport BannerSnack, to właśnie wielkość 300x250 pikseli jest najefektywniejszą wielkością reklamy i generuje największą ilość wejść na odsyłaną stronę. Z raportu wynika, że właśnie ta wielkość generuje wyświetlanie reklamy na poziomie: w przypadku PC to 45,85% a 67,93% w przypadku wyświetlania reklamy na smartfonie. Dla porównania banner wielkości 468x80 to tylko 1,62% dla PC i 0,76% dla smartfonów. Cały raport można przeczytać na stronie BannerSnack. Należy pamiętać, że nasza strona jest responsywna, czyli różne moduły dopasowują wielkość do różnych urządzeniach, aby wyświetlały się poprawnie na każdym urządzeniu. Wielkość grafiki będzie inna na smartfonach, tabletach czy też PC, lecz wartością wyjściową jest właśnie 300 pikseli dla szerokości i 250 pikseli dla wysokości grafiki.

Ile osób odwiedza naszą stronę?

Analizując statystyki Google Analytics można zobaczyć, że strona jest dość popularna nie tylko w Redditch, ale także wiele osób odwiedza ją z innych miast w Anglii. W ciągu pierwszego kwartału 2017 roku, stronę odwiedziło 604 545 osób, w tym było wykonane 117 845 sesji, 5,13 stron/sesji. Aby otrzymać więcej informacji, skontaktuj się z nami poprzez formularz Kontakt z nami. Należy pamiętać, aby do kosztu reklamy doliczyć 20%, jeżeli chce się otrzymać fakturę.

Polub nas