Zamordowany śrubokrętem: zatrzymano 16 - latka

16 – letni chłopak został aresztowany pod zarzutem zamordowania ojca dwójki dzieci. Mężczyznę śmiertelnie ugodzono w głowę za pomocą śrubokręta. Nastolatek, pochodzący z Birmingham, został zatrzymany w piątkowy wieczór (19 marca) przez oficerów prowadzących dochodzenie w sprawie śmierci 24 – letniego Sarfraz Khan’a. Pan Khan, z Hodge Hill w Birmingham, zmarł w szpitalu wcześniej w tym tygodniu, cztery dni po tym, kiedy został ugodzony w czasie kłótni nieopodal placu zabaw dla dzieci w pobliżu Sparkbrook.

Rzecznik policji powiedział, że 16 – latek jest przesłuchiwany przez detektywów z West Midlands Major Investigation Unit. Detektywi wieżą, że pan Khan, którego córki są w wieku 2 oraz 4 lata, wdał się w kłótnię z grupą ok. 8 nastolatków, wliczając w nią przynajmniej 2 dziewczyny. Oficerowie w dalszym ciągu apelują do świadków incydentu, by skontaktowali się z policją. Proszą również o kontakt dwie nastoletnie kobiety, które najprawdopodobniej były na miejscu zdarzenia. Detektyw Inspektor Richard Baker powiedział, że policja chciałaby również odnaleźć nastolatka w wieku ok. 16 -17 lat. Dodał również: ,, Apeluję szczególnie do dziewcząt, które były w grupie w piątek wieczorem, by zgłosiły się na policję. Mamy na swoim koncie osiągnięcia w zakresie ochrony świadków i wszystkie przekazane nam informacje będą traktowane jako ściśle tajne.”

Krewni pana Khan’a złożyli mu wczoraj hołd, jako człowiekowi rozważnemu i opiekuńczemu. W oświadczeniu wydanym przez West Midlands Police, rodzina ofiary, powiedziała: ,,Miał dwie córki, które w dalszym ciągu czekają na powrót swojego taty. Rodzina jest zdewastowana i cierpi z powodu jego śmierci. Przysporzyło im to wiele żalu i smutku. ”

źródło: Metro, 20 marca 2010 r.

Wydatki przeciętnego gospodarstwa wzrosną o £350
Porachunki gangu na parkingu przy stacji kolejowej
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas