Zakapturzeni złodzieje napadli na sklep na Matchborough

Zakapturzeni złodzieje, uzbrojeni w paralizator elektryczny, napadli na sklep w dzielnicy Matchborough w środę rano. Około godziny 9:20 dwóch napastników, jeden trzymający przedmiot opisany jako paralizator elektryczny, wtargnęło do sklepu Costcutters, Matchborough Centre. Mężczyźni podeszli do ekspedientki i zażądali pieniędzy. Następnie napastnicy opuścili sklep dołączając do trzeciej osoby poruszającej się motocyklem typu quad.

Sprawców opisano jako trzech mężczyzn ubranych w ciemne rzeczy. Ich twarze zasłaniały kaptury oraz szaliki. Kolor pojazdu opisano jako czarno-czerwony. Detektyw sierżant Mark Roberts powiedział: ,,Na szczęście nikt nie został poważnie zraniony podczas tego napadu, ale skradziono znaczną sumę pieniędzy i ujęcie osób zamieszanych jest istotne.”

,,Apelujemy do każdego, kto był w pobliżu Matchborough Centre i widział cokolwiek, co może mieć związek z tym zajściem, aby skontaktował się z nami telefonicznie.”

,,Wierzymy, że quad został wyładowany z białego samochodu dostawczego w pobliżu Binton Close zanim doszło do przestępstwa. Wkrótce po zajściu pojazd został powrotem załadowany na Farnborough Close. Na samochodzie, którym się posłużono, załadowane były drabiny.”

,,Nalegamy, aby skontaktował się z policją każdy, kto zauważył taki samochód w tamtejszej okolicy lub widział albo słyszał opisany motocykl w czasie incydentu.”

Osoby posiadające informacje mogą powiadomić policję telefonicznie: 0300 333 3000 (podając tzw. quoting incident number 97-S-170210). Można również anonimowo powiadomić organizację Crimestoppers, tel.: 0800 555 111.

źródło: Redditch Advertiser, 17 lutego 2010 r.

Mężczyzna groził policjantowi toporem
Ojciec oskarżony o próbę morderstwa swoich dzieci
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas