Zabójca sfabrykował miejsce śmierci zamordowanej

Kobietę, którą uduszono, powieszono i podpalono, znaleziono z listem pożegnalnym oskarżającym jej męża o romans. Dochodzenie wykazało jednak, że kobieta nie popełniła samobójstwa, a została zamordowana.

Będącą w ciąży Kuldeep Kaur Sidhu, lat 25, odnaleziono częściowo rozebraną, kiedy ktoś próbował podpalić jej ciało w jej domu w Birmingham w 2008 roku. Zabójca kobiety pracującej jako nauczycielka w przedszkolu próbował spalić jej ciało i zostawił podrobioną notkę, na której napisano, że jej mąż robił z jej życia ,,istne piekło”. Policja odkryła jednak prawdę. Koroner Aidan Cotter stwierdził, że została ona bezprawnie zamordowana. Powiedział: ,,Jestem przekonany, że Kuldeep została zamordowana. Kiedy zmarła, na jej szyi zawieszono sznur by dać wrażenie, że się powiesiła. Jestem pewien, że morderca lub mordercy staną przed wymiarem sprawiedliwości.”

Dochodzenie wykazało również, że rodzina jej sikhijskiego męża, Baljinder’a Sidhu, była nieszczęśliwa z powodu małżeństwa, gdyż jego żona wyznająca hinduizm pochodziła z niższej klasy. Jednak Sidhu zaprzeczył romansowi i powiedział w czasie przesłuchania, że byli szczęśliwi twierdząc, że dowiedział się o ciąży dopiero po śmierci żony. Pan Sidhu został początkowo aresztowany. Jego matka została zatrzymana za groźby śmierci. Oboje zostali wypuszczeni. Zdaniem koronera w incident zamieszona była rodzina. Policja twierdzi natomiast: ,,Odpowiedź na te pytania leży ściśle wśród osób, które są bliskimi znanymi Kuldeep’a.”

źródło: Daily Mirror, 07 maja 2010 r.

Groźni złodzieje w więzieniu na 17 lat
1 z 5 uczniów kończąc szkołę ma dalsze problemy z ...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas