Wzmożona ilość włamań do mieszkań poprzez otwarte drzwi i okna w upalne noce.

wlamanie

Policja ostrzega ludzi przed pozostawianiem otwartych okien i drzwi, by zapobiec włamywaniu podczas upalnych nocy, gdy temperatura wzrasta.

Policja z Redditch ostrzega, że mieszkańcy dalej pozostawiają otwarte drzwi i okna, aby świeże powietrze wleciało do pomieszczeń w nocy. Policjant powiedział, że w ostatnim czasie zauważono większą ilość włamań do mieszkań z tego właśnie powodu. Ostrzega, aby ludzie poświęcali trochę więcej uwagi na swoją własność w domu.

Obecnie mamy do czynienia z bardzo gorącą temperaturą w nocy, naturalną rzeczą jest to, że ludzie otwierają okna, aby świeże powietrze dostało się do pomieszczenia. Otwarte okna lub drzwi to zaproszenie dla włamywaczy, którzy mogą niezauważenie wejść do naszego domu i ukraść nasze cenne przedmioty. W Redditch w ostatnim czasie odnotowano wiele włamań. Ukradziono głównie biżuterię, pieniądze, dokumenty oraz kluczyki do samochodów z przedpokoju.

Policja zachęca osoby, aby wartościowe przedmioty chować w miejscach, gdzie złodziej nie będzie mógł ich znaleźć. Ważną rzeczą jest także, aby wartościowe przedmioty zaznaczać specjalnymi ultrafioletowymi długopisami, które są widoczne tylko w świetle ultrafioletowym. Dzięki takiemu działaniu można w łatwiejszy sposób namierzyć właściciela skradzionego przedmiotu.

Nasze hrabstwo Worcestershire, jako najlepsze w kr...
Czy Polacy zaczynają wyjeżdżać z Wielkiej Brytanii...

Podobne wpisy

 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas