Wypuszczono aresztowanego za użycie broni

Strzelanina w RedditchMężczyzna, który został aresztowany przez policję prowadzącą dochodzenie w sprawie incydentu z dnia 30 listopada, podczas którego użyta została broń, został zwolniony za kaucją.

Mężczyznę aresztowano we wtorkowe popołudnie (1 grudnia), w okolicy St Georges, Redditch. Powiązany jest on z zajściem, jakie miało na Evesham Road, Headless Cross, gdzie padły strzały z pistoletu. Mężczyznę zwolniono w środę do czasu ustalenia dodatkowych szczegółów.

Detektyw inspektor Dean Jones z West Mercia Police powiedział: ,,Chciałbym zapewnić lokalną społeczność, że nasze dochodzenie nie osłabnie i robimy wszystko co możliwe, aby ustalić co zaszło na Evesham Road i kto jest za to odpowiedzialny. Nie ma żadnego powodu dla ludności tam mieszkającej, aby zachowywali się inaczej niż zwykle.”

,,W dalszym ciągu poszukujemy kilku innych mężczyznach zamieszanych w to zdarzenie i jest to niezwykle istotne aby osoby, które widziały bądź słyszały cokolwiek podejrzanego na Evesham Road lub w dzielnicy Headless Cross, podzieliły się informacjami z policją. Równocześnie każdy, kto posiadaja specyficzne informacje, które mogą być pomocne, również powinien skontaktować się z nami tak szybko, jak to tylko możliwe.”

Świadkowie lub osoby posiadające informacje powinny skontaktować się z wydziałem kryminalnym, tel: 0300 333 3000 (należy podać tzw. ,,incitent reference”- 0590-S-301109). Osoby pragnące zachować anonimowość powinny skontaktować się z organizacją Crimestoppers, tel. 0800 555 111.

źródło: Redditch Advertiser, 04 grudnia 2009 r.

Pracownica opieki społecznej kradła pieniądze
Gigantyczne podwyżki cen gazu ,,na kartę”
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas