Wybryki młodocianego gangu przed Tesco w Redditch

Tesco w RedditchPolicja szuka informacji w związku z atakiem na mężczyznę, który miał miejsce na parkingu przed Tesco na Coldfield Driver w Redditch.

Oficerowie zostali wezwani do supermarketu w poniedziałkowy wieczór, 16 listopada. Grupa młodzieży zachowywała się antyspołecznie rzucając śmieciami i pchając wózki na zakupy w kierunku przejeżdżających samochodów. Gang upodobał sobie miejsce tuż obok punktu recyklingu.

Jeden z wózków uszkodził drzwi samochodu pewnej pary, która korzystała z parkingu między godz. 23:00 a 23:30. Kiedy mężczyzna wrócił do sklepu, by powiadomić o incydencie, grupa nastolatków podeszła do jego partnerki siedzącej w samochodzie. Kiedy wrócił i próbował pomóc swojej dziewczynie, został napadnięty przez około czterech nastolatków, którzy bili go po twarzy oraz w głowę. Grupa opuściła następnie parking, uciekając podziemnym przejściem w kierunku Mickleton Close.

Tego samego dnia został zniszczony również kremowy samochód marki Smart, zaparkowany niedaleko punktu recyklingowego między godz. 19:00 a 23:25. Boczne szyby samochodu od strony pasażera oraz kierowcy zostały powybijane.

Posterunkowy Richard Thomas apeluje do świadków wydarzenia: ,,Apelujemy do każdego, kto przypomina sobie grupę nastolatków w pobliżu punktu recyklingu przy parkingu samochodowym Tesco, w poniedziałek, 16 listopada. Prosimy o skontaktowanie się w tej sprawie z policją. Chcielibyśmy, aby skontaktowały się z nami także osoby, które widziały pobicie mężczyzny lub moment, kiedy wybijano szyby kremowego samochodu Smart.”

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje, może skontaktować się z policjantem Thomas’em dzwoniąc na posterunek policji, tel. 333 3000 (quoting incident number 852-S-161109). Osoby chcące zachować anonimowość mogą powiadomić organizację Crimestoppers, tel. 0800 555 111

źródło: Redditch Advertiser, 19 listopada 2009 r.

Nowa odmiana świńskiej grypy odporna na Tamiflu
Aresztowanie nastolatka, który wystrzelił racę ku ...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas