Więzienie dla kobiety, która dźgnęła mężczyznę na stacji paliw

Kobieta, którą uznano winną za dźgnięcie mężczyzny na stacji paliw w Redditch w zeszłym roku, skazano na cztery lata więzienia. Ann Marie Bogle, lat 36, zamieszkała w West Bromwich, została osądzona w sądzie w Wolverhampton w piątek, 26 lutego. Kobietę uznano za winną dokonania poważnego uszczerbku na zdrowiu oraz posiadania broni.

Kobieta została aresztowana w środę, 8 kwietnia, kiedy mężczyzna w wieku powyżej pięćdziesięciu lat został pchnięty nożem na stacji paliw Texaco przy Birmingham Road, Bordesley, Redditch.

W czasie incydentu mężczyźnie zadana została rana kłuta w ramię. Na szczęście od tamtego momentu powrócił on całkowicie do zdrowia. Mimo, iż mężczyzna zdecydował o niewnoszeniu oskarżenia przeciwko kobiecie zdecydowano, że postępowanie powinno zostać wszczęte nawet bez jego zeznań.

Detektyw Ashok Kumar powiedział: ,,Mocno wierzymy, że każdy popełniający przestępstwo tej natury powinien stanąć przed sądem, nawet jeśli ofiara nie chce złożyć swoich zeznań.”

,,Jesteśmy zadowoleni z wyniku tej sprawy i mamy nadzieję, że wynik i decyzja o przystąpieniu do tzw. ,,oskarżenia bez ofiar” sprawi, że przestępcy, szczególnie ci związani z przemocą domową, zastanowią się dwa razy.”

źródło: Redditch Advertiser, 05 marca 2010 r.

Nowy hotel ,,wzbogaci miasto”
Josh jedną z najmłodszych osób otrzymujących diali...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas