Wielkie promocje od dzisiaj w WizzAir, Ryanair i innych

ryanair-aircraft-2

Prawdziwą gratkę z okazji Black Friday przygotowali dla mieszkańców Wysp przewoźnicy lotniczy. Znacznie tańsze bilety będzie można w ten weekend kupić m.in. na loty samolotami Easy Jet, WizzAir, Ryanair, FlyBe i British Airways.

Przewoźnicy lotniczy wzięli aktywny udział w szaleństwie wyprzedaży Black Friday. Na dobre rozpoczęcie sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem linie lotnicze – zarówno linie low cost, jak i te tradycyjne, postanowiły znacząco obniżyć ceny biletów na połączenia w obrębie Europy i na loty za ocean.

Oto lista przewoźników lotniczych, którzy zaoferowali w tym roku mieszkańcom Wysp najbardziej atrakcyjne promocje:

  • EasyJet
  • Ryanair
  • Wizz Air
  • British Airways
  • FlyBe
  • Bmi Regional
  • LATAM Airlines
  • Finnair
  • Singapore Airlines

EasyJet przygotował dla klientów 500 tys. biletów, tańszych o nawet 30 proc. Bilety w promocyjnej cenie można kupić na loty do 2 września 2018 r., a wyprzedaż kończy się w niedzielę 26 listopada.

Ryanair przygotował z okazji Black Friday wyprzedaż 7-dniową. Najtańsze bilety można kupić już od £4.99, a wiele droższych biletów zostanie objętych promocją rzędu 20 proc.
Wizz Air przygotował zniżkę rzędu 20 proc. na wszystkie loty zarezerwowane dziś do godziny 22:59. Promocyjne bilety będzie można zatem kupić na połączenia do 47 destynacji w Europie, w tym także na letnie połączenia do Tirany w Albanii i Larnaki na Cyprze.

Ciekawe promocje zaoferowało też mieszkańcom Wysp przy okazji Black Friday British Airways. Ceny na połączenia w obrębie Europy zaczynają się od £99, a ceny na loty za ocean od niecałych £350. Tylko do poniedziałku będzie można kupić bilety m.in. z Londynu do Nashville za £499, z Londynu do Dubaju za £339 i z Londynu do Hong Kongu za £449.

Saldo migracji spadło o ponad 100 tysięcy. Imigran...
Ceny mieszkań będą spadać. Zbliża się załamanie na...

Podobne wpisy

 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...
Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...

Polub nas