Wielkie promocje od dzisiaj w WizzAir, Ryanair i innych

ryanair-aircraft-2

Prawdziwą gratkę z okazji Black Friday przygotowali dla mieszkańców Wysp przewoźnicy lotniczy. Znacznie tańsze bilety będzie można w ten weekend kupić m.in. na loty samolotami Easy Jet, WizzAir, Ryanair, FlyBe i British Airways.

Przewoźnicy lotniczy wzięli aktywny udział w szaleństwie wyprzedaży Black Friday. Na dobre rozpoczęcie sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem linie lotnicze – zarówno linie low cost, jak i te tradycyjne, postanowiły znacząco obniżyć ceny biletów na połączenia w obrębie Europy i na loty za ocean.

Oto lista przewoźników lotniczych, którzy zaoferowali w tym roku mieszkańcom Wysp najbardziej atrakcyjne promocje:

  • EasyJet
  • Ryanair
  • Wizz Air
  • British Airways
  • FlyBe
  • Bmi Regional
  • LATAM Airlines
  • Finnair
  • Singapore Airlines

EasyJet przygotował dla klientów 500 tys. biletów, tańszych o nawet 30 proc. Bilety w promocyjnej cenie można kupić na loty do 2 września 2018 r., a wyprzedaż kończy się w niedzielę 26 listopada.

Ryanair przygotował z okazji Black Friday wyprzedaż 7-dniową. Najtańsze bilety można kupić już od £4.99, a wiele droższych biletów zostanie objętych promocją rzędu 20 proc.
Wizz Air przygotował zniżkę rzędu 20 proc. na wszystkie loty zarezerwowane dziś do godziny 22:59. Promocyjne bilety będzie można zatem kupić na połączenia do 47 destynacji w Europie, w tym także na letnie połączenia do Tirany w Albanii i Larnaki na Cyprze.

Ciekawe promocje zaoferowało też mieszkańcom Wysp przy okazji Black Friday British Airways. Ceny na połączenia w obrębie Europy zaczynają się od £99, a ceny na loty za ocean od niecałych £350. Tylko do poniedziałku będzie można kupić bilety m.in. z Londynu do Nashville za £499, z Londynu do Dubaju za £339 i z Londynu do Hong Kongu za £449.

Saldo migracji spadło o ponad 100 tysięcy. Imigran...
Ceny mieszkań będą spadać. Zbliża się załamanie na...

Podobne wpisy

 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas