Wielka wyprzedaż w TESCO! nawet 50% taniej za artykuły niespożywcze

Tesco

Tesco rozpoczęło wielką wyprzedaż artykułów niespożywczych. Na stronie internetowej Tesco przez cały miesiąc będzie można kupić meble, artykuły gospodarstwa domowego oraz dziecięce zabawki nawet 50% taniej.

Wielka wyprzedaż na stronie Tesco Direct jest prostą konsekwencją zapowiedzi o zamknięciu w połowie lipca działów z artykułami niespożywczymi. Sklepy Tesco będą się teraz chciały pozbyć asortymentu, który nie będzie już dłużej dostępny w sprzedaży internetowej.

Klienci Tesco mogą liczyć na gorące promocje, jako że przeceny sięgają nawet 50% ceny pierwotnej. Wśród najgorętszych ofert znajdują się m.in. walizki, meble i akcesoria ogrodowe, meble do domu, orbitreki (wszystkie te artykuły przecenione są o 50%), baseny przydomowe (przecenione o 15%), telewizory i soundbary (przecenione nawet o 20%), a także dziecięce zabawki, w tym rowerki dla maluchów.

Wyprzedaż trwa do wyczerpania zapasów, a zakupione produkty można odebrać w wybranym przez siebie sklepie TESCO (nie jest jednak w tym wypadku możliwa natychmiastowa dostawa na następny dzień). Zakupione produkty będzie można zwrócić do 30 dni od dnia zakupu, jednak w trakcie robienia zakupów nie będzie można korzystać z bonów Tesco Direct gift card lub ze specjalnych voucherów. Wszystkie bony będą respektowane w trakcie robienia na stronie Tesco zakupów spożywczych.

Co z Europejską Kartą Ubezpieczenia Zdrowotnego (E...
UK zniesie system żółtej karty! Zmiany w decyzji w...

Podobne wpisy

 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas