Weź udział w wyścigu mini-samochodzików

Entuzjaści wyścigów mogą zarezerwować miejsce dla siebie w czasie corocznego wyścigu miniaturowych samochodzików. W tym roku wyścig będzie miał miejsce w Beoley Village Hall w sobotę, 13 listopada 2010 r. W wyścigu udział mogą wziąć rodziny, jak również drużyny, które chcą wziąć udział w konkursie. Będzie to okazja, by zapomnieć o ograniczeniach prędkości i zdobyć złoty medal w przepełnionej zabawą atmosferze. Zabawa trwać będzie w czasie popołudnia oraz wieczoru. Umiejętność prowadzenia samochodu nie jest wymagana.

Rodziny, które chciałyby wziąć udział w tym wydarzeniu powinny zgłosić się na sesję trwającą od godz. 13:30 do 17:00. Koszt to jedynie £1 za dwa wyścigi. W czasie zabawy dostępne będą przekąski. Ci, którzy chcieliby poczuć dreszczyk emocji w czasie drużynowych zmagań, powinni wziąć udział w sesji trwającej od godz. 18:30. Koszt to £5 za bilet dla osoby dorosłej oraz £3 za bilet dla dziecka do 16. roku życia. W cenę wliczony jest również gorący posiłek składający się ze stroganowu wieprzowego z grzybami, podawanego z ryżem, by utrzymać wysoki poziom energii.

Ilość osób, które będą mogły wziąć udział w tym wydarzeniu jest ograniczona, dlatego należy wcześniej zarezerwować dla siebie miejsce. Aby to zrobić, należy skontaktować się telefonicznie z panią Julie Humphries, tel. 01527 456 635. Można również skontaktować się drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pani Humphries powiedziała: “Zeszłoroczne spotkanie było niesłychanie popularne i osoby, które wzięły w nim udział spędziły wspaniale czas, dlatego też zapytano nas o powtórne zorganizowanie wyścigu.”

Beoley Village Hall leży w dole Beoley Hill, około milę od północnej części Redditch od strony Hockley Heath Road. Dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe oraz dostęp dla osób niepełnosprawnych.

źródło: Redditch Advertiser, 18 października 2010 r.

Policja ostrzega przed oszustem z Redditch
Mieszkania socjalne w UK - zmiany
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas