Ucieczka kierowcy po kolizji z motocyklistą

Policja poszukuje świadków zdarzenia wypadku na trasie szybkiego ruchu w Bromsgrove. W zdarzeniu ucierpiał motocyklista, kierowca samochodu typu SUV nie zatrzymał się.

Do kolizji doszło ok. godz. 19:25 w piątek, 25 września, na wysepce obok pubu Ivy Cottage przy drodze Gibb Lane w Catshill.

Motocyklista, mężczyzna w wieku ponad 40. lat odniósł liczne obrażenia, w tym skaleczenia na twarzy, ramionach oraz nogach. W wyniku wypadku jego pojazd został całkowicie zniszczony.

Sierżant Nick Husbands powiedział: ,,Dochodzenie w sprawie tej kolizji jest w toku i apelujemy do kierowcy uczestniczącego samochodu oraz osób, które były świadkami incydentu, aby skontaktowały się z policją.”

Samochód uczestniczący w wypadku został opisany jako duże czarne, sportowe auto w stylu SUV, podobne do Toyoty Landcruiser. Pojazd prowadził mężczyzna, który jadąc wzdłuż Meadow Road w kierunku wysepki, zderzył się z motocyklem.

,,Jest to niezwykle ważne, abyśmy zidentyfikowali kierowcę samochodu zamieszanego w wypadek, dlatego apeluję do osób posiadających informację w tej sprawie aby zadzwonili pod nr tel. 0300 333 3000 tak szybko, jak to możliwe.” – dodał sierżant.

źródło: Redditch Advertiser, 28 września 2009

Kara dla mężczyzny oskarżonego o napastowanie seks...
Trzej mężczyźni oskarżeni o kradzież w Wythall
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas