Tysiące funtów skradzione z Tesco

Złodzieje ukradli znaczną sumę gotówki z supermarketu Tesco w dzielnicy Oakenshaw. Policja poszukuje informacji oraz świadków w tej sprawie. Łupem złodziei padło kilka tysięcy funtów kiedy bandyci zdołali wedrzeć się do systemu środków pieniężnych supermarketu. W tym celu intruzi włamali się do obszaru z dostępem tylko dla upoważnionych pracowników w godz. między 8:17 a 12:27 w sobotę rano, 3 lipca 2010.

Oficer policji, Rhian Oreilly, powiedział: „To był ruchliwy weekend w czasie którego wiele osób robiło zakupy. Być może niektórzy członkowie personelu lub kupujący widzieli kogoś, kto dziwnie się zachowywał lub byli świadkami podejrzanej sytuacji w sklepie lub wokół budynku w dzień, kiedy doszło do kradzieży lub w ciągu kilku dni wstecz. Możliwe, że wówczas nie zwrócili oni uwagi jak wielkie znaczenie ma ta scena, lecz wracając myślami wstecz, jeśli widzieli cokolwiek, co nie do końca mogło się wydawać jasne, chcielibyśmy z nimi porozmawiać.”

Świadkowie oraz osoby posiadające informacje proszone są o kontakt telefoniczny z policją, tel. 0300 333 3000 (quoting incident reference 126-N-260710). Aby zachować anonimowość, informacje można przekazać organizacji Crimestoppers, tel. 0800 555 111.

źródło: Redditch Advertiser, 12 sierpnia 2010 r.

Napad na bank w Studley
19-latek z Redditch winny gwałtu dziewczynki
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas