Sukces wyścigu charytatywnego

W sumie 1 842 biegaczy wzięło udział w wyścigu pod tytułem Race For Life w Arrow Valley Park w niedzielę, 18 lipca w Redditch. Szacuje się, że organizacje charytatywne zbiorą dzięki temu £145 000. Organizatorzy są zachwyceni pozytywnym odzewem ze strony społeczności. Rzecznik Race For Life, Paula Young, powiedziała: „Atmosfera była wspaniała. Kobiety w każdym wieku i umiejętnościami przyszły by spacerować, chodzić oraz biegać i fajnie było zobaczyć tak wielu zwolenników wiwatujących po drodze.”

Pracownicy i uczniowie z katolickiej szkoły St Bede's byli wśród tych, którzy brali udział i byli szczególnie dumni z zastępcy dyrektora szkoły, Gwen Fennell, która wygrała wyścig. Szkolna recepcjonistka Louise Waters powiedziała: „To był energetyczny i emocjonujący dzień dla wszystkich - nie tylko zebrano dużo pieniędzy na tak fantastyczny cel, to była również doskonała okazja, aby pamiętać o naszych bliskich. Gwen była pierwszą spośród 100 osób, które wzięły udział w wyścigu. Ona jest świetnym źródłem inspiracji dla naszych uczniów i pracowników - Gwen dodaje także mnóstwo energii i życia w szkole.”

Organizacja charytatywna, która pomaga osobom cierpiącym na raka, prosi teraz wszystkich, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu o przekazanie datków jak najszybciej. Aby uzyskać więcej informacji należy skorzystać ze strony www.raceforlife.org.

źródło: Redditch Advertiser, 20 lipca 2010 r.

Pracownik sklepu ranny w czasie napadu
Przepraszając więźniowie będą mogli skrócić swoje ...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas