Śmiertelny wypadek na M40

Kobieta zmarła wskutek kolizji samochodu osobowego z ciężarówką na rondzie przy M40 w piątkowy poranek, 10 września 2010 r. Do incydentu doszło na odcinku łączącym się z M42 krótko po 6:25 nad ranem pomiędzy Vauxhall Corsa a samochodem ciężarowym marki DAF. Kobieta kierująca samochodem osobowym odniosła poważne obrażenia i stwierdzono zgon na miejscu zdarzenia. Mężczyzna kierujący samochodem ciężarowym doznał szoku i trafił pod opiekę załogi ambulansu. Formalna identyfikacja jest obecnie przeprowadzana i policja ogłosiła, że nie ujawnione będą żadne szczegóły dopóki proces nie zostanie zakończony.

Policja apeluje do każdego, kto był świadkiem kolizji lub widział te pojazdy przed wypadkiem. Osoby posiadające informacje w tej sprawie powinny skontaktować się z posterunkiem policji Greys Mallory, tel. 01926 415 415.

Rzecznik Pogotowia Rtunkowego West Midlands powiedział: „Po przybyciu na scenę załoga oceniła stan poszkodowanej z samochodu osobowego, niestety szybko okazało się, iż nic nie można było zrobić by uratować jej życie i stwierdzono jej zgon.” Autostrada pozostała zamknięta do godz. 9:45 podczas gdy policja prowadziła dochodzenie.

źródło: Redditch Standard, 13 września 2010 r.

Zachowanie młodzieży zmusza policję do działania
Mężczyzna uprawiał konopie indyjskie w ogródku
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas