Śmiertelny wypadek drogowy w Astwood Bank

W tragicznym wypadku, do którego doszło w Astwood Bank zginął mężczyzna. Czworo dzieci, które również uczestniczyły w wypadku udało się uratować.

Kolizja dwóch pojazdów: czarnego Seata Ibizy oraz zielonego VW Passata, miała miejsce około godz. 16:20 na Astwood Lane w środę, 26 maja 2010 r. Kierowca Seata został przetransportowany powietrznym ambulansem do szpitala Selly Oak w Birmingham, gdzie zmarł tego samego wieczoru wskutek licznych obrażeń. W drugim z samochodów znajdowała się matka ze swoimi dziećmi. 39 – letnia matka musiała zostać uwolniona przy pomocy urządzeń do cięcia metali. Zanim przewieziono ją do szpitala w Redditch, jej ciało musiało zostać unieruchomione. Jej prawa noga jest złamana w kilku miejscach, ale jej stan jest teraz stabilny. Dzieci doznały jedynie małych obrażeń i ich hospitalizacja nie była konieczna.

Starszy menedżer sanitariuszy, Jerry Penn-Ashman powiedział: „Kiedy załoga przybyła, znaleziono dwa samochody z rozległymi uszkodzeniami przodów pojazdów. W jednym z pojazdów znajdował się jedynie mężczyzna. Był nie przytomny i należało go uwolnić przy pomocy urządzeń do cięcia metalu. Personel medyczny musiał zająć się obrażeniami jego głowy oraz licznymi złamaniami.”

Na miejsce zdarzenia wysłano dwa helikoptery z załogą medyczną, jedną karetkę pogotowia, a także zespół podstawowych medyków. Funkcjonariusz policji, Tony Paxton z West Mercia’s Force Operations Support Team, powiedział: ,,Próbujemy ustalić wszystkie okoliczności tej kolizji i apelujemy do wszystkich, którzy byli świadkami tego wypadku o kontakt z policją. Chcielibyśmy porozmawiać również z osobami, które widziały któryś z tych pojazdów przed wypadkiem.”

Osoby posiadające informacje mogą skorzystać z numeru tel. 0300 333 3000 ( należy podać tzw. quoting incident 523-S-260510).

źródło: Redditch Advertiser, 27 maja 2010 r.

16 nielegalnych imigrantów w ciężarówce przewożące...
Ekshibicjonista poszukiwany przez policję
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas