Przypadki ekshibicjonizmu w Church Hill oraz Winyates

Komendy policji w dzielnicach Chuch Hill oraz Winyates otrzymały kilka zgłoszeń o przypadkach ekshibicjonizmu. Policja apeluje zatem do świadków oraz osób posiadających informacje na ten temat.

Ostatne zgłoszenie było wynikiem incydentu na Dolben Lane, Winyates w sobotę, 24 lipca około godz. 17:30. Mężczyzna w wieku najprawdopodobniej ponad 40 lat, z siwiejącymi włosami obnażył się trzem młodym dziewczynom. Od kwietnia tego roku odnotowano trzy inne przypadki na Cleeve Close, Chuch Hill, oraz jeden przypadek na Heronsfield Close.

Lokalny oficer policji, Matt Beards, powiedział: „Sprawdzamy czy jakiekolwiek z tych przypadków są ze sobą powiązane. Rysopisy, które posiadamy są bardzo znikome, aczkolwiek sugerują, że sprawców jest przynajmniej dwóch- młody oraz starszy mężczyzna. Niektóre incydenty nie zostały nam zgłoszone natychmiast, co sprawia, że namierzenie sprawcy jest trudniejsze. Apelujemy do wszystkich osób, aby powiadomiły policję jak najszybciej, ponieważ przestępca wciąż może znajdować się w pobliżu.”

Świadkowie i osoby posiadające informacje w tej sprawie powinny skontaktować się z policją, tel. 0300 333 3000. Należy podać tzw. quoting incident reference: 0305-N-240710. Obsoby pragnące zachować anonimowość powinny skontaktować się z organizacją Crimestoppers, tel. 0800 555 111.

 

źródło: Redditch Advertiser, 4 sierpnia 2010 r.

 

Cztery stodoły podpalone w trzy dni
Pracownik sklepu ranny w czasie napadu
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas