Przyjdź i spotkaj Św. Mikołaja w Arrow Valley Country Park

Mikołaj w RedditchSanie są już prawie całkowicie załadowane, renifery nakarmione i wkrótce Święty Mikołaj przybędzie do Arrow Valley Country Park. Święty Mikołaj bardzo cieszy się z nadchodzącego spotkania. Będzie on mógł dodać życzenia dzieci do listy prezentów.

W czasie swojego pobytu Mikołaj planuje spotkać się z grupami takimi jak szkoły, przedszkola oraz kluby harcerskie. Jeśli grupy nie mają odpowiedniego transportu aby spotkać się z Mikołajem, być może on sam będzie mógł wziąć swój worek z prezentami i odwiedzić dzieci.

Val Wilson z Arrow Valley Country Park, powiedziała: ,,Grupy mogą odwiedzić centrum by spotkać się ze Świętym Mikołajem w jego grocie, aczkolwiek Mikołaj może również dostarczać prezenty podczas spotkań, jeśli grupy te nie mają transportu.”

Mikołaj będzie znajdował się w swej grocie w Arrow Valey Country Park Centre w dwa pierwsze weekendy grudnia (sobota – 05/12, niedziela 06/12, sobota 12/12, niedziela 13/12), w godzinach od 12:00 do 16:00.

Wstęp kosztuje £3.50 i zawiera przekąski oraz małe prezenty. W zależności od warunków pogodowych, organizowane będą również przejażdżki konne w niedzielę, 6 grudnia oraz sobotę, 12 grudnia w godzinach między 12:00 a 14:00.

Grupy chcące zarezerwować spotkanie powinny skontaktować się z Val Wilson lub June Carmichael, tel. 01527 464000.

źródło: Redditch Standard, 27 listopada 2009.

3-latek na prywatce z narkomanami
Dużo więcej dla przyszłych mam w Alexandra Hospita...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas