Przygotuj się na niezwykłe fajerwerkowe widowisko

Fajerwerki w RedditchDoskonała zabawa dla całej rodziny – tak można nazwać coroczny pokaz sztucznych ogni z okazji Bonfire Night. Bezpłatny pokaz odbędzie się w czwartek, 5 listopada w Arrow Valley Country Park. Przewiduję się, że będzie je chciało obejrzeć tysiące ludzi.

Impreza organizowana jest przez Radę Miasta. Celem pokazu jest zachęcenie mieszkańców do wzięcia udziału w zorganizowanym wydarzeniu i zachowanie bezpieczeństwa. Niewłaściwe stosowanie sztucznych ogni może stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia.

Zabawę rozpocznie o 18:00 organizator pokazów Wilson’s Fun Fair. Od godziny 18:30 wieczór umilać będzie Kingfisher FM. Najciekawszy, kulminacyjny punkt programu planowany jest na godz. 19:30.

W tym roku zorganizowany będzie również konkurs, w którym udział weźmie 5 zespołów oraz artystów. Zwycięzca zostanie wybrany przez publiczność.

Nowością w tym roku będą także bezpłatne przejazdy autobusowe z Merse Road industrial estate do oraz z parku. Autobusy kursować będą z Merse Road między godz. 18:00 a 21:00 co godzinę oraz co pół godziny. Autobusy znad jeziora jeździć będą kwadrans po, a także kwadrans do pełnej godziny między 18:15 a 21:15.

Radny Peter Anderson powiedział: ,,Ten pokaz jest najpopularniejszym pokazem organizowany w mieście, a w tym roku spodziewamy się, że przyłączyć się do zabawy będzie chciało jeszcze więcej osób. Sztuczne ognie zawsze są spektakularne, jest wiele do obejrzenia oraz do zrobienia dla całej rodziny.”

Wstęp na pokaz jest bezpłatny, jednakże pobierane będą opłaty za przekąski oraz przejażdżki w wesołym miasteczku.

źródło: Redditch Advertiser, 30 października 2009.

Gigantyczne straty Royal Mail w związku ze strajki...
Wielka Brytania szykuje się na walkę z piratami
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas