Przedszkole w Redditch zamknięte

przedszkole webethDobrze znane przedszkole w Redditch zostało zamknięte ze względu na dochodzenie prowadzone przez Ofsted (Office for Standards in Education). Przypuszcza się, że placówka nie spełnia dostatecznych wymogów, co zagraża bezpieczeństwu dzieci.

Szkoła mająca swą siedzibę w Webheath Village Hall na Heathfield Road, będzie zamknięta przez sześć tygodni. Przez ten czas przeprowadzana będzie inspekcja.

Rodzice zostali powiadomieni, iż szkoła zostaje zamknięta ze skutkiem natychmiastowym pod zarzutem złego zarządzania placówką. Przekazano im również informacje, że o losach przedszkola dowiedzą się drogą pisemną.

Rzecznik Ofsted powiedział, że otrzymano informacje zawierające obawy o bezpieczeństwo dzieci.

,,Możemy potwierdzić, iż otrzymaliśmy skargi na temat Webheath Pre-school,” – powiedział rzecznik Ofsted. ,,Obecnie przeprowadzamy dochodzenie w tej sprawie i na tym etapie nie możemy udzielić żadnych dodatkowych wiadomości.”

Szkoła została utworzona w 1963 r. i obecnie jest prowadzona przez Jane Drysdale. Placówka jest w stanie zaopiekować się 24 dziećmi w wieku od 2 do 5 lat, w godzinach rannych od poniedziałku do piątku.

źródło: Redditch Advertiser, 05 października 2009.

Wyłudziła zasiłki na wartość ponad £17 000, jak ją...
Pojazdy z silnikami elektrycznymi pojawią się w Re...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas