Problemy z bagażami na lotnisku Birmingham

Wielu pasażerów lecących z lotniska w Birmingham poleciało na urlopy bez bagaży, gdyż ich walizki zostały w budynku terminalu. W ciągu ostatnich kilku dni, tysiące pasażerów korzysta z przerwy świątecznej i wyjeżdża na urlop, jednak nie wszyscy dotrą do celu z bagażami.

Karen Brant z Solihull powiedziała: „Moja rodzina bardzo długo czekała na te wakacje, niestety na Lanzarote dolecieliśmy bez naszych bagaży, dopiero po czterech dniach zostały dostarczone do hotelu. Nie mogłam uwierzyć w to, co zobaczyliśmy, kiedy wróciliśmy na lotnisko. Wszędzie leżały bagaże, w żaden sposób niezabezpieczone, jeden z przenośników taśmowych był cały zatkany bagażami.”

Rzecznik lotniska w Birmingham wyjaśnił, że nie są oni bezpośrednio odpowiedzialni za tą sytuację, dodając: „Pracujemy z agentami obsługi naziemnej oraz liniami lotniczymi, aby wszyscy niezwłocznie otrzymali swoje zagubione bagaże.” W ostatnich tygodniach w całej Europie występowały zakłócenia w lotach z powodów ciężkich warunków pogodowych. Nie tylko lotnisko w Birmingham, ale i inne lotniska w całej Anglii miały opóźnienia w lotach.

źródło: Bham.pl, 30 grudnia 2010 r.

"Szczęśliwa" ucieczka pilota z płonącego samolotu
Nowy rok, wyższe ceny
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas