Poszukiwani ochotnicy do udzielania pierwszej pomocy w Redditch

first-aider

Pogotowie ratunkowe ST JOHN Ambulance apeluje o więcej ochotników udzielających pierwszej pomocy. Organizacja ma godną pozazdroszczenia historię nauczania pierwszej pomocy, która może przydać się każdemu w różnych miejscach.

Placówka wzywa wiele osób do zgłaszania się do szkoleń na wysokim poziomie w celu nauki udzielania pierwszej pomocy chorym, którzy trafiają do karetek pogotowia ST JOHN Ambulance na imprezach masowych np. na koncertach, wydarzeniach sportowych itp. na szczeblu lokalnym, regionalnym lub krajowym.

Żadne wcześniejsze szkolenie nie jest wymagane, ponieważ kompleksowy kurs pierwszej pomocy będzie dostarczony przez ST JOHN Ambulance. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Ben Pallante pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub odwiedź ich stronę internetową.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca 2017 a spotkanie odbędzie się 12 sierpnia 2017 roku. Aplikować można pod tym adresem.

Spiesz się z wydawaniem monet jednofuntowych - nie...
Ważny komunikat ambasady RP w Birmingham w sprawie...

Podobne wpisy

 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas