Porachunki gangu na parkingu przy stacji kolejowej

Dwa gangi nastolatków uzbrojonych w kije baseballowe i metalowe rurki starły się na parkingu samochodowym przy stacji kolejowej w Redditch. Nastoletni członkowie gangów walcząc ze sobą uszkodzili samochody pozostawione na parkingu. Do zdarzenia doszło ok. godziny 16:50 w czwartek, 25 lutego.

Policja ma nadzieję, że ze względu na fakt, iż w czasie zdarzenia w okolicy znajdowało się wiele osób, uda się znaleźć świadków, którzy widzieli walkę. Maninder Gill, jeden z oficerów prowadzących dochodzenie, powiedział: ,,Dwie grupy nastolatków, w których niektórzy uzbrojeni byli między innymi w kije baseballowe oraz metalowe rurki, zebrało się na parkingu samochodowym by ze sobą walczyć, niszcząc przy tym wiele samochodów zaparkowanych w pobliżu.”

Dwaj mężczyźni w wieku 18 i 19 lat z Redditch, zostali aresztowani w związku ze zdarzeniem. Obydwaj zostali zwolnieni za kaucją, mają się jednak ponownie pojawić na posterunku policji w środę, 31 marca.

Policjant Gill kontynuował: ,,Do tej pory wiemy z naszego dochodzenia, że w czasie incydentu na parkingu znajdowało się mnóstwo osób i osoby te posiadają informacje, które mogą nam pomóc poskładać w całość poszczególne epizody zdarzenia. Ponieważ bójka miała miejsce w czasie godzin szczytu, jest możliwość, że wiele osób dojeżdżających do pracy widziało całą sytuację. Chcielibyśmy usłyszeć zeznania również tych osób. Jest to niezwykle ważne, abyśmy stworzyli przejrzysty obraz tego, co zaszło. Jeśli byłeś świadkiem incydentu lub masz jakiekolwiek informacje, które mogłyby pomóc w śledztwie, prosimy o kontakt z policją.”

Każdy, kto był świadkiem zdarzenia, proszony jest o kontakt z British Transport Police, bezpłatny tel. 0800 40 50 40 (należy podać tzw. quoting reference 450 z 25/02/10). Aby zachować anonimowość, informacje można przekazać organizacji Crimestoppers, tel. 0800 555 111.

źródło: Redditch Standard, 19 marca 2010 r.

 

Zamordowany śrubokrętem: zatrzymano 16 - latka
Ilość kierunków w koledżu zostanie zmniejszona
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas