Popularny klub w Redditch zamknięty

Zszokowany personel jednego z klubów w Redditch pojawił się we wtorek (19 stycznia) w pracy tylko po to, by dowiedzieć się, że klub zostaje zamknięty. Pracownicy Chicago Rock Cafe na Unicorn Hill myśleli, że jest to zwykły dzień pracy w barze, kiedy dowiedzieli się, że sfinalizowano kupno klubu przez JD Wetherspoon PLC dzień wcześniej.

Kiedy personel pojawił się we wtorek w pracy, poprzedni właściciele 3D Entertainment Group powiedzieli im, by nie otwierali klubu gdyż kończy on swą działalność. Uważa się, że bar zamieni się w Lloyds No1 Bar, a pracownikom zostaną oferowane stanowiska pracy w barach Wetherspoon - w Redditch i okolicznych miastach.

Jeden z pracowników, który poprosił o zachowanie anonimowości, powiedział: ,,Wszyscy byliśmy naprawdę zszokowani – to było bardzo stresujące.” ,,Powiedziano nam, że zanim bar zostanie znów otwarty, może minąć trzy miesiące i nie dostaniemy gwarancji na kontynuację pracy w tym barze.”

,,Podczas spotkania z lokalnymi menadżerami Wetherspoons, powiedziano nam, że zostanie zaoferowana nam praca w pubach Wetherspoons, ale nie koniecznie w Redditch, co będzie trudnością dla niektórych.”

Klub w Redditch jest uważany za jeden z czterech, które zostały sprzedane w tym tygodniu przez 3D Entertainment. Wiadomość na stronie internetowej Chicago Rock w Redditch brzmi: ,,To miejsce jest teraz zamknięte. Dziękujemy wszystkim klientom za korzystanie z usług Chicago Rock.”

Bar zatrudniał około 22 pracowników, z czego wielu z nich pracowało tam przez ponad dwa lata. ,,Wszyscy lubiliśmy tą pracę, to świetne miejsce. Grupa pracowników jest jak rodzina i po prostu panuje tam świetna atmosfera.”

Zamki zostały zmienione w klubie w środę i żadna osoba spośród pracowników nie była już w stanie wejść do budynku.

Rzecznik JD Wetherspoon, Eddie Gershon, potwierdził zmianę właściciela, lecz dodał również, że sprzedaż nie została jeszcze zakończona. ,,Najprawdopodobniej sprzedaż zostanie zakończona w przyszłym tygodniu, po czym otworzymy jako Wetherspoons – następnie zamkniemy na parę tygodni w celu przeprowadzenia renowacji, lub otworzymy klub dopiero po renowacjach.”

,,Każdy dotychczas pracujący w Chicago Rock otrzyma propozycję pracy w tym barze lub w innym pubie.”

Standard skontaktował się z 3D Entertainment Group, w celu uzyskania komentarza, jednakże rzecznik powiedział, iż nie są w stanie wypowiedzieć się przed terminem wyznaczonym przez gazetę.

źródło: Redditch Standard, 22 stycznia 2010 r.

Szkoła osądzona przez Ofsted jako ,,niedostateczna...
Przyszła odwilż, ale śnieg powróci pod koniec tygo...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas