Policja West Mercia jedną z najlepszych

Policja West Mercia została określona jako jedna z najbardziej wydajnych sił w kraju. Siły, niedawno ocenione przez HMIC (Her Majesty’s Inspectorate of Constabulary – Inspektorat Policji Jej Królewskiej Mości), otrzymując obiecujące oceny w kilku kategoriach. Policja została dobrze oceniona jako godna zaufania oraz satysfakcjonująca, redukująca przestępczość, widoczna w sąsiedztwie, redukująca śmierć oraz wypadki na drogach, a także spełniająca standardy policyjnych obowiązków. Siły policji zostały również odznaczone jako doskonałe za zapobieganie zbrodniom z użyciem noży.

Zastępca szefa policji, David Shaw, powiedział: ,,Traktujemy raport HMIC jako drogę do zrozumienia naszej pracy, jaką jest zapewnienie bezpieczeństwa społeczeństwu. Raport pokazuje jak dobrzy w tym jesteśmy. Czujemy satysfakcję, że raport HMIC stwierdził, iż West Mercia jest jedną z lepiej działających sił w kraju.”

,,Jest to świadectwem ciężkiej pracy, jaką wkładają nasi oficerowie oraz personel a także wsparcie otrzymane przez nas z agencji, lokalnych wspólnot oraz West Mercia Police Authority.” HMIC kontroluje i reguluje wszystkie 43 siły w Anglii i Walii.

West Mercia nie otrzymała żadnych niskich ocen i była uznana przez narodowe standardy jako niedroga. Pan Shaw dodał: ,,W dalszym ciągu jednak staramy się poprawiać nasze usługi, nigdy nie spoczywamy jeśli chodzi o próbę świadczenia jak najlepszych usług lokalnym społecznościom, którym chcemy podziękować za ogromne wsparcie, jakim nas obdarzyli.”

źródło: Redditch Advertiser, 11 marca 2010 r.

Ilość kierunków w koledżu zostanie zmniejszona
Pogrzeb Gabby, która zmarła w incydencie w Evesham
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas