Policja popiera nową stronę

Policja West Mercia popiera nową stronę internetową dla ofiar przestępstw. Witryna internetowa o nazwie True Vision, dostarcza informacje dla ofiar przestępstw oraz społeczeństwa, informując ich jakie są rodzaje przestępstw, co jest ważne w przypadku zgłaszania przestępstw oraz mówi, w jaki sposób można tego dokonać korzystając z formularza na nowej stronie.

Witryna zawiera także linki do organizacji, które mogą udzielić wsparcia i porady w przypadku przestępstw. Policja uważa, że wiele przestępstw jest wciąż niezgłaszana. True Vision dostarcza kolejną drogę dla ofiar zwiększając liczbę zgłoszeń.

Strona automatycznie dostarcza raporty do odpowiedniej jednostki policji w pobliżu osoby poszkodowanej. Główny inspektor Andy Smith z Policji West Mercia powiedział: „Wielka Brytania jest w czołówce liderów pod względem reakcji na wszelkie akty przestępcze, ale wciąż jest wiele do zrobienia. Jednym z największych wyzwań jest zmniejszenie ilości przestępstw z nienawiści. Wiemy, że zbrodnie takie mają głęboki i długotrwały wpływ na ludzi i ich rodziny”.

„Chcemy, aby każdy kto użył tego raportu, mógł również wspomóc tę stronę. Chcę także, aby ludzie czuli się pewni siebie informując policję, dla nich to ważna sprawa”.

Strona dostępna pod adresem: www.report-it.org.uk

źródło: Redditch Advertiser, 05 lutego 2011 r.

W UK rodzi się więcej polskich dzieci niż w Polsce
Dwa zgony osób z Redditch z objawami podobnymi do ...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas