Policja badająca okoliczności śmierci Arrona apeluje

Policja badająca okoliczności śmierci Arrona Brighter w dalszym ciągu poszukuje świadków zdarzenia. Arron, lat 18, zamieszkały na Dormston Close, Lodge Park, zmarł kiedy pojazd, którym jechał zboczył z drogi i zderzył się z drzewem. Do wypadku doszło tuż przed 22:00 w niedzielę, 24 stycznia.

Mężczyzna zmarł na miejscu wskutek licznych obrażeń. Posterunkowy Paul Bosley z North Worcestershire’s Road Policing Unit powiedział: ,,Srebrny Vauxhall Corsa, którym jechał Arron zjechał z ulicy trasy A4023, Coventry Highway około godz. 21:55 w niedzielę, po czym zderzył się z drzewem.”

,,Zgon Arrona stwierdzono na miejscu zdarzenia. Pasażerka z którą jechał przeżyła, ale odniosła poważne obrażenia. Kobieta trafiła do szpitala. Jej stan ocena się jako stabilny.”

,,Pomimo, iż rozmawialiśmy z wieloma świadkami kolizji, wciąż apelujemy do innych świadków posiadających informacje, by skontaktowali się z nami.”

,,Chcielibyśmy porozmawiać z każdym, kto widział srebrny Vauxhall Corsa przed kolizją, w czasie kolizji lub każdego kto poruszał się tą trasą w niedzielę wieczorem.”

,,Chętnie porozmawiamy również z właścicielami małego białego lub jasno pomalowanego samochodu, który zatrzymał się na chwilę, ponieważ mogli oni widzieć jak doszło do wypadku.”

Posterunkowy Paul Bosley dodał: ,,Nawet najmniejszy szczegół może mieć ogromne zdarzenie w tym dochodzeniu, więc prosimy o przekazanie informacji, bez względu jak nieistotne się one wydają.”

,,Młody człowiek w sile wieku stracił życie. Ja i moi koledzy jesteśmy myślami z rodziną Arrona, by wspierać ich w tym bardzo trudnym czasie.” Każdy posiadający informacje może skontaktować się z posterunkowym P. Bosley’em: tel. 0300 333 3000 wew. 3136 lub 3143.

źródło: Redditch Advertiser, 29 stycznia 2010 r.

Muzeum w Bromsgrove kusi czymś nowym
Promocje na przejazdy autobusami miejskimi
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas