Policja apeluje do świadków napadu

Policja apelujująca do świadków poważnego napadu, który miał miejsce w autobusie w Redditch, posiada teraz rysopisy zamieszanych mężczyzn. Ofiara, w wieku 20-kilku lat, znajdowała się na ulicy Ludlow Road w Redditch, kiedy dwaj mężczyźni posiadający młotek oraz kij basebolowy, wyszli naprzeciw niemu. Mężczyźni gonili go w kierunku Kingfisher Shopping Centre, gdzie dołączył trzeci mężczyzna. Cała trójka śledziła go również kiedy ofiara wsiadła do autobusu nr 852 linii Red Diamond. Kiedy autobus opuścił centrum miasta i dojeżdżał do Studley Road, mężczyźni zaatakowali ofiarę, gryząc jego ucho i zadając mu ciosy młotkiem. Do zdarzenia doszło we wtorek, 6 kwietnia, ok. godz. 19:00.

Pierwszy z mężczyzn, który miał ze sobą młotek, opisany jest jako biały, wzrost 175 cm – 180 cm, średnia budowa ciała. Miał na sobie czarną kominiarkę, biało-popielatą bluzę z kapturem, niebieskie dżinsy i buty sportowe firmy Nike. Drugi z napastników, który posiadał kij baseballowy, również był biały, miał ogoloną głowę. Ubrany był w czarne dżinsy, czarną kominiarkę, krótką czarną kurtkę z suwakiem i czarne buty sportowe. Trzeci z mężczyzn był czarny, określany jako wysoki. Nosił czarną kurtkę z kapturem, dżinsy i czarne buty sportowe.

Detektyw David Jennings z wydziału CID (Criminal Investigation Departament), powiedział: ,,To był groźny napad, po którym ofiara potrzebowała opieki medycznej ze względu na złamaną szczękę oraz uszkodzenia ucha. Jest to niezwykle ważne abyśmy zidentyfikowali tych mężczyzn, dlatego apelujemy do wszystkich, którzy wiedzą kim są napastnicy oraz do tych, którzy byli świadkami zajścia by skontaktowały się z policją.”

Detektyw Jennings dodał: ,,Chcielibyśmy usłyszeć zeznania każdego, kto widział poszkodowanego w czasie, kiedy uciekał przed napastnikami między Ludlow Road oraz Kingfisher Shopping Centre, gdzie wsiedli do autobusu. Apelujemy również do pasażerów, którzy byli wówczas na pokładzie oraz do każdego, kto przypomina sobie mężczyzn wysiadających z autobusu na Studley Road.”

Każdy posiadający informacje w tej sprawie może skontaktować się z wydziałem CID w Redditch, tel. 0300 333 3000 (należy podać tzw. quoting incident number 894-S-060410). Można również anonimowo skontaktować się z organizacją Crimestoppers, tel. 0800 555 111.

źródło: Redditch Advertiser, 15 kwietnia 2010 r.

Dzieci spożywające alkohol celem policji
Piekło dla alergików nadchodzi
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas