Plaża w Redditch

Mieszkańcy Batchley po raz kolejny poczują się jak na wybrzeżu w związku ze sztucznie stworzoną plażą. Członkowie Batchley Support Group będą trzymać kciuki by pogoda dopisała, kiedy po raz 12. zorganizowana zostanie impreza Cool by the Pool. Zabawa zaczyna się w sobotę, 17 lipca od południa do godz. 16:00. W tym czasie teren wokół basenu na Batchley zamieni się w plażę i plac zabaw dla małych dzieci. Dodatkowe atrakcje to trampolina bungee, paintball, wesołe miasteczko, nadmuchiwany zamek, graffiti i plac zabaw.

Rebecca Debenham, menedżer ds. rozwoju społeczności Batchley Support Group, powiedziała: „Mamy różne rozrywki i stoiska na tegorocznej imprezie. W tym roku wspierają nas również wojsko, policja i straż pożarna. W tym dniu każdy powinien znaleźć coś dla siebie.” Pani Debenham dodała również, że w tym roku sponsorami są również Redditch Borough Council i Worcestershire County Council.

Batchley Support Group jest wspólnotą opartą na stowarzyszeniu sąsiedzkim, którego celem jest zachęcanie mieszkańców do uczestnictwa i poprawienie zaangażowania w działania społeczności. Organizacja ta ma długą listę projektów, które przewidują programy takie jak wypożyczalnia narzędzi, grupy wsparcia dla osób starszych i słabszych, a także klub młodzieżowy.

Kolejną imprezą planowaną przez Batchley Support Group jest summer party scheme dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Zabawa będzie miała miejsce w dniach od 26 lipca do 6 sierpnia. Planowane zajęcia to mieszanka malowania, zajęć sportowych, ćwiczeń, łowienia ryb, pływania i wycieczek. Koszt to 3 funty za dziecko w ciągu jednego dnia. Miejsca muszą zostać zarezerwowane wcześniej. Aby zdobyć więcej informacji lub zarezerwować miejsce, zadzwoń: 01527 457 291 (Rebecca).

źródło: Redditch Advertiser, 9 lipca 2010 r.

Kierowcy z West Midlands wydali £2.6 milionów na m...
Możliwa likwidacja child benefit na dzieci powyżej...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas