Oskarżony o pedofilię

Dwaj 14-letni chłopcy zostali zaczepieni przez pijanego mężczyznę, kiedy czekali na autobus w centrum Redditch – usłyszał sąd. Dzieci skamieniały ze strachu gdy 34-letni Paul Smith próbował ich obmacywać przez ubrania, powiedział oskarżyciel Thomas Busby. Dzieci uciekły po tym zdarzeniu, które miało miejsce 10 marca zeszłego roku, a Smith został aresztowany cztery dni później, kiedy rodzice wystraszonych dzieci złożyli doniesienia na policji.

Smith, pochodzący z Winslow Close, Redditch, przyznał się do winy w Sądzie w Worcester do dwóch aktów seksualnych z jednym dzieckiem i próby udaremnienia prawidłowego funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości. Mimo, że został wskazany w czasie procedury identyfikacji, oznajmił, że w czasie zajścia był w domu. Przyznał również, że próbował rozmawiać z jednym z chłopców, by odwołał swoje zeznania. Oskarżony został skazany na 14 miesięcy więzienia, lecz wypuszczono go w trybie natychmiastowym ponieważ spędził w areszcie 317 dni, co jest równoważne do kary pozbawienia wolności na 21 miesięcy wydanej przez sąd.

Martin Butterworth, obrońca powiedział, że Smith przyznał się do zastraszania z użyciem elementów seksualnych. Był to nieprzyjemny i zły akt, spowodowany przez alkohol i chaotyczny tryb życia. Nie był on jednak kimś, kto stanowi zagrożenie dla społeczeństwa. Patricia Jenkinson-Billington, lat 54, mieszkająca przy Barnwood Close, Redditch, przyznała się do próby zmylenia wymiaru sprawiedliwości poprzez rozmowę z jednym z chłopców, by zmienił swe zeznania. Kobieta została skazana na 16 tygodni więzienia w zawieszeniu na 12 miesięcy, kiedy jej obrońca Jason Aris powiedział, iż kobieta chciała być lojalna w stosunku do Smith’a.

źródło: Redditch Advertiser, 21 maja 2010 r.

Plan przebudowy drogi Ring Road otaczającej centru...
Mężczyzna napadł na autobus w dzielnicy Crabbs Cro...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas