Odwiedź Motor Show w Ragley Hall w Alcester już za tydzień

ragley-hall

Już za tydzień możesz mile spędzić niedzielę oraz poniedziałkowy dzień wolny od pracy na łonie natury w Alcester, podziwiając wystawę zabytkowych samochodów.

W niedzielę 28 i poniedziałek 29 maja 2017 roku goście będą mogli podziwiać 1500 pojazdów na 400 hektarach wspaniałego parku Ragley Hall. Na wystawie pojawią się samochody z przełomu lat 20 do końca lat 90. Spotkać będzie można między innymi zabytkowe auta takie jak Mercedes Benz, BMW czy też Lotus.

Nie jest to tylko wystawa aut, ale także możliwość spotkania ciekawych osób dzielących podobne pasje motoryzacyjne. Będzie parada aut, konkursy oraz zawody. Goście będą mogli wziąć udział w wyborze najgłośniejszego silnika ‘Decibel Duel’. Będą także konkursy "Codzienny kierowca" oraz "Pride of Ownership".

Oprócz klasycznych aut, w niedzielę odbędzie się również koncert zespołu The Quik Beats, a w poniedziałek zagra Blueprint Blues Brothers. Muzyka głównie z lat 60.

Nie jest to tylko wystawa dla kochających stare auta. Cała rodzina znajdzie coś dla siebie. Jest tam plac zabaw dla dzieci, labirynt 3D, wspinaczki, trampoliny i huśtawki, czyli coś dla naszych pociech. Oprócz tego jest Woodland Walk, czyli trasa przez łąki, zalesione tereny leśne i młode plantacje. To idealne miejsce na każdego, kto chce spędzić długi weekend z dala od zgiełku miasta.

Park będzie otwarty między 10:00 a 16:00 z dopuszczeniem do Motor Show. Zwiedzanie parku i ogrodu to koszt £14 dla dorosłych i £6 dla dzieci. Więcej na: http://www.transtar-promotions.co.uk/

Funt dalej słabnie - od Brexitu jego wartość zmala...
Usługa bezpłatnego transferu między szpitalem w Re...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas