Nowy hotel ,,wzbogaci miasto”

Plany dotyczące budowy nowego hotelu w centrum Redditch zostały wystawione w tym tygodniu, by mieszkańcy mogli się z nimi zapoznać. Scottish Widows Investment Partnership (SWIP), właściciele Kingfisher Centre, chcą wybudować 92-pokojowy hotel w miejscu przy Station Way, pomiędzy parkingami samochodowymi nr 1 oraz 3. Mieszkańcy oraz przedsiębiorstwa zostały w czwartek zaproszone do zapoznania się z planami w holu dworca autobusowego.

Peter Webb, kierownik ds. inwestycji SWIP, powiedział: ,,Redditch to miasto o ogromnym potencjale - dlatego jesteśmy chętni do inwestycji, jednocześnie upewniając się, że sklepy, parkingi i obiekty rekreacyjne dopasują swoje ambicje.”

,,Wierzymy, że nowoczesny hotel wzbogaci miasto, nie tylko dla odwiedzających, ale także dla tych, którzy żyją i pracują w Redditch.” Hotel zapewni zakwaterowanie ,,za przystępną cenę” i zrównoważone plany uwzględniają najnowsze osiągnięcia w dziedzinie racjonalnego wykorzystywania z wody i energii.

Opinia mieszkańców uzyskana w czasie wystawy pomoże zastosować końcowe zmiany w projekcie, który wkrótce trafi w ręce Rady Miasta. By uzyskać dodatkowe informacje, skorzystaj ze strony: www.kingfishershopping.co.uk.

źródło: Redditch Standard, 05 marca 2010 r.


Setki oddziałów NHS mają zostać zamknięte
Więzienie dla kobiety, która dźgnęła mężczyznę na ...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas