Nasze hrabstwo Worcestershire, jako najlepsze w kraju pod względem jakości opieki dla osób starszych.

starosc

Hrabstwo Worcestershire jest obecnie najlepiej oceniane w całym kraju pod względem jakości opieki społecznej. Rankingi opracowane przez organizacje Trusted Care są oparte na klasyfikacji branżowej urzędu regulacji.

Łączą one oceny ośrodków pielęgnacyjnych, domów opieki społecznej oraz opiekunów pomagających w domach. Trusted Care zebrał zbiorczą opinię o usługach opieki lokalnej, aby podsumować dane w celu sprawdzenia czy wszyscy spełniają standardy branżowe. Nasze hrabstwo wypadło bardzo dobrze.

W ostatnich miesiącach Worcestershire została oceniona jako druga lub trzecia za jakość opieki społecznej lecz teraz została awansowana na pierwsze miejsce. Opinia została wydana na podstawie ocen, gdzie 96 % stanowiły wyniki „wyróżniający się” oraz „dobry”, co jest potwierdzeniem ciężkiej pracy osób zapewniających dobrą opiekę nad starszymi osobami, ale i nie tylko.

Radny Adrian Hardman, członek gabinetu odpowiedzialnego za usługi dla dorosłych, powiedział: „Ten ranking jest fantastyczną wiadomością, wielkie uznanie dla zespołu ds. zapewnienia najwyższej jakości w radzie powiatowej, który współpracuje z zespołem ds. jakości klinicznej grupy zleceniodawców NHS Worcestershire (CCG) i naszych usługodawców."

Mari Gay tymczasowa szefowa operacyjna trzech CCG w Worcestershire powiedziała: „Cieszymy się, że jakość usług opiekuńczych w Worcestershire jest najlepiej oceniana w kraju. Dużo ciężkiej pracy i poświęcenia zostało wniesione, aby dostarczać jak najwyższą jakość usług. Cieszymy się, że zostaliśmy zauważeni i docenieni. Ważne jest, aby w dalszym ciągu oferować najlepszą opiekę i będziemy próbować pozostać numerem jeden.”

Więcej informacji na stronie http://www.trustedcare.co.uk/care-map/

Wiemy jakie będziemy mieć prawa po Brexicie
Wzmożona ilość włamań do mieszkań poprzez otwarte ...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas