Napaść na kierowcę autobusu po kolizji

Kierowca autobusu, który miał kolizję z pieszym, został napadnięty w dzielnicy Church Hill w sobotni wieczór (24 kwietnia). Kolizja pomiędzy autobusem Red Diamond oraz pieszym między ulicą Loxley Close a Church Hill Centre, miała miejsce tuż po 22:00. Kiedy kierowca wysiadł z autobusu, został napadnięty.

Pieszy został przewieziony karetką do szpitala w Redditch z obrażeniami głowy. Wierzy się, że jego życie nie jest zagrożone. Kierowca autobusu również otrzymał pomoc medyczną ze względu na liczne obrażenia twarzy.

Posterunkowa Emma Morton z policji w Redditch powiedziała: ,,Próbujemy określić wszystkie okoliczności tego zdarzenia i apelujemy do wszystkich świadków by się z nami skontaktowali tak szybko, jak tylko mogą. Wiemy, że przy ulicy była grupa ludzi, kiedy autobus próbował przejechać i kierujemy apele również do osób, które widziały tę grupę lub do niej należały, by również się z nami skontaktowali, zwłaszcza jeśli widzieli kolizję lub atak na kierowcę.”

Osoby posiadające informacje mogą skontaktować się z jednostką policji w Redditch, tel. 0300 333 3000 (quoting incident 846-S-240410). Można również anonimowo skontaktować się z organizacją Crimestoppers, tel. 0800 555 111.

źródło: Redditch Standard, 28 kwietnia 2010 r.

2-letni nakaz sądowy za antyspołeczne zachowanie
Mężczyzna uszkodził samochody na Oakenshaw
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas