Na naukę nigdy nie jest za późno! Nowe kursy dla dorosłych w Redditch

adult-learning

Mieszkańcy Redditch chcący zdobyć nowe umiejętności lub nauczyć się interesujących rzeczy, powinni zapoznać się z szeroką gamą nowych kursów kształcenia dla dorosłych, które zostaną uruchomione w Redditch i okolicy. Program składa się z kursów o różnej długości czasowej oraz w różnych dziedzinach nauczania.

Można nauczyć się języka obcego, matematyki, zdobyć umiejętności w dziedzinach takich jak zdrowie i bezpieczeństwo, media społecznościowe, szycie i haftowanie, pisanie CV oraz wielu innych. Colin Barnett, menadżer do spraw edukacji dla dorosłych w Worcestershire County Council, dodał: „Dla wielu osób kursy mogą dać możliwość znalezienia lepszej pracy lub po prostu dokształcenia się w dziedzinie, która jest dla nich interesująca. Dowody sugerują także, że nauka może poprawić samopoczucie psychiczne.”

Wiele kursów jest całkowicie bezpłatnych, lub bezpłatnych dla osób spełniający wymagane kryteria, np. dla osób bezrobotnych lub dla tych, którzy nie ukończyli jeszcze 23 lat.

Na przykład kurs: GCSE English jest dostępny bezpłatnie dla osób będących w UK powyżej 3 lat, i niemających Grade C (lub Grade 4) w GCSE English.

Więcej informacji pod: http://www.worcestershire.gov.uk/adultlearning

Cyfrowe prawo jazdy w telefonie, już niedługo w An...
Myślisz o powrocie do Polski? Postaraj się o trans...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas