Muzeum w Bromsgrove kusi czymś nowym

Skansen w dzielnicy Stoke Heath w Bromsgrove daje szansę spróbowania czynności, których nigdy wcześniej się nie próbowało. Avoncroft Museum, gdzie znajdują się historyczne budynki wprowadziła nowy projekt zwany ,,Experience Days”. Dzięki niemu zostanie zaoferowana zwiedzającym szansa na spróbowanie czynności takich jak produkcja dzieł sztuki, barwienie tkanin oraz kowalstwo.

Wiele inspiracji na wprowadzenie aktywnych dni pochodzi z zabytkowych budynków znajdujących się w muzeum. Merchant's House, pierwsza wystawa w muzeum, to dom farbiarzy, gdzie tkaniny przekształcały się w piękne kolorowe ubrania.

Nowe warsztaty ,, Colours to Dye for” stanowią przegląd barwienia i koloryzacji oraz daje uczestnikom praktyczne doświadczenie technik w barwieniu. Przez cały dzień odwiedzający będą tworzyć unikatowe, ręcznie barwione tkaniny, które będą mogli zabrać ze sobą.

Kuźnia kowala w Avoncroft dostarcza inspiracji dla uczęszczających na kursy kowalstwa oraz dla początkujących. Kursy były testowane w okresie Bożego Narodzenia i okazały się popularne. ,,Odkrywanie rysunku" i ,,warsztaty akwarelowe” również zostały wprowadzone na wszystkich stopniach trudności, od początkującego do eksperta.

Uczestnicy są szkoleni przez profesjonalnych artystów lokalnych. Będą oni także korzystać z muzeum jako inspiracji do przedstawienia ich własnych dzieł sztuki, które będą mogli zabrać do domu.” Koszt biletu w dniu, kiedy organizowane są warsztaty kosztuje od 55 funtów dla członków muzeum oraz 65 funtów dla pozostałych.

Aby uzyskać więcej informacji na temat ,,Experience Days” oraz dat, kiedy są one organizowane, wejdź na stronę: www.avoncroft.org.uk lub skontaktuj się z muzeum: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń: 01527 831363.

źródło: Bromsgrove Advertiser, 25 stycznia 2010 r.

,,Obawy” przed aresztem kierowników straży pożarne...
Policja badająca okoliczności śmierci Arrona apelu...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas