Mieszkańcy Redditch wspierają akcję fundacji Marie Curie

Redditch Lions Club będzie wspierać coroczną kampanię Great Daffodil Appeal imienia Marie Curie. Jej celem jest zbiórka środków na walkę z chorobami nowotworowymi. Akcja potrwa przez cały marzec przyszłego roku.

Organizatorzy wydarzenia proszą wszystkich nie tylko o wsparcie finansowe, ale także zachęcają do przypięcia na ubrania niewielkiego żonkila, będącego ikoną i symbolem całej akcji. Członkowie klubu w Redditch będą zachęcać mieszkańców do udziału w tym przedsięwzięciu oraz wspierać kampanię poprzez zbieranie dotacji.

Każde 20 funtów przeznaczonych na kampanię pomoże ufundować godzinę domowej opieki medycznej dla osób chorujących na nowotwory złośliwe lub inne ciężkie schorzenia, zmuszające ich do pozostania w domach.

Jo James, przewodniczący grupy Marie Curie Cancer Care w Redditch, powiedział – cieszymy się na samą myśl o pomocy ze strony Lions Club. Jako organizacja służąca społeczeństwu, jesteśmy przekonani, że pomogą uczynić tegoroczną kampanię Great Daffodil Appeal niezwykle owocną i najlepszą dotychczas. Nadal jednak potrzebujemy więcej wolontariuszy w Redditch – dlatego prosimy o kontakt te osoby, które dysponują wolnym czasem w marcu 2013. Nawet jedna czy dwie godziny waszego czasu mogą pomóc fundacji Marie Curie dotrzeć do większej liczby osób w okolicy z chorobami nieuleczalnymi – wyjaśnił James.

Martin Morgan, przewodniczący Lions Club w Redditch, dodał – nasza współpraca z fundacją Marie Curie to idealne połączenie, ponieważ obydwie organizacje dbają o potrzeby społeczności lokalnej. Pragniemy jak najszybciej rozpocząć zbiórkę pieniędzy na kampanię Great Daffodil Appeal i jesteśmy niezwykle dumni z faktu, iż środki, które uda nam się zebrać, zostaną przekazane na rzecz osób chorych z naszej okolicy.

Aby wziąć udział w zbiórce pieniędzy dla fundacji Marie Curie Cancer Care oraz wesprzeć kampanię Great Daffodil Appeal, należy zadzwonić pod numer 0117 942 7132 lub odwiedzić stronę www.mariecurie.org.uk/daffodil. Aby skontaktować się bezpośrednio z grupą działającą w Redditch, napisz na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Źródło: redditchadvertiser.co.uk opr. ND

Kierowcy ignorują ostrzeżenia policji
Imigracja główną przyczyną wzrostu populacji miast...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas