Mężczyzna uszkodził samochody na Oakenshaw

Pewien mężczyzna został zauważony, kiedy uszkadzał samochody zaparkowane przy High Trees Close, Oakenshaw w niedzielę, 25 kwietnia między 21:15 a 21:30. Boczne lusterka przy trzech samochodach zostały zniszczone. Jeden samochód uszkodzono również z boku oraz z tyłu, podczas gdy drugi z samochodów miał uszkodzony korek paliwa.

Sprawca opisany został jako biały mężczyzna w wieku 25-30 lat, 170 cm wzrostu o prostej budowie ciała, krótkie jasne włosy z wyciętym wzorem. Miał na sobie niebieską koszulkę z białym napisem z przodu oraz spodnie 3/4 w kolorze beżowym lub kremowym. Wierzy się, że uciekł z High Trees Close na Northside Close w kierunku Paddock Lane.

Posterunkowy Daniel Bate z policji w Redditch powiedział: ,,Apelujemy do każdego, kto był świadkiem incydentu lub widział tego mężczyznę w tej okolicy w niedzielę wieczorem, by skontaktował się z policją tak szybko, jak to możliwe. Zachęcamy również osoby, które poznają tego mężczyznę na podstawie danego opisu, by również do nas zadzwonili.”

Osoby posiadające informacje mogą skontaktować się telefonicznie z jednostką policji w Redditch, tel. 0300 333 3000 (quoting incident 274-S-250410). Można również skontaktować się anonimowo z organizacją Crimestoppers, tel. 0800 555 111.

źródło: Redditch Advertiser, 28 kwietnia 2010 r.

Napaść na kierowcę autobusu po kolizji
Premier Wielkiej Brytanii znów ,,pod ostrzałem” za...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas