Mężczyzna uderzony w twarz przez nastolatków w autobusie

Autobus w RedditchDwudziestokilkuletni mężczyzna został napadnięty w miejskim autobusie w Redditch. Do zdarzenia doszło w piątek, 5 grudnia.

Incydent miał miejsce między 20:30 a 20:45 w autobusie linii 58a należącego do firmy Diamond, między Woodrow Centre a Auxerre Avenue, Greenlands.

Grupa około 15 nastolatków wsiadła do autobusu na Woodrow Centre. Dwóch nastolatków z tej właśnie grupy uderzyła poszkodowanego w twarz.

Policjantka Cordelia Thompson z komendy policji w Redditch powiedziała: ,,Na szczęście ofiara nie odniosła poważnych obrażeń w wyniku tej napaści. W dalszym ciągu identyfikacja osób zamieszanych w to zajście jest bardzo ważna i dlatego apelujemy do innych pasażerów autobusu o kontakt z policją, gdyż mogą oni okazać się ważnymi świadkami.”

,,Wiemy, że w autobusie znajdowały się inne osoby i dlatego prosimy aby każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie, skontaktował się z policją przy najbliższej okazji.”

Osoby posiadające informacje mogą skontaktować się z policją w Redditch lub z organizacją Crimestoppers, tel. : 0800 555 111.

źródło: Redditch Advertiser, 07 grudnia 2009 r.

Kierowca oskarżony o spowodowanie śmiertelnego wyp...
Mąż aresztowany kilka dni po odnalezieniu uduszone...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas