Mężczyzna napadł na autobus w dzielnicy Crabbs Cross

Mężczyzna, który spowodował uszkodzenie jednego z autobusów w Redditch w środę po południu, jest poszukiwany przez policję. Autobus należący do First Midland Red jechał wzdłuż Evesham Road o 15:20 i kiedy zatrzymał się na przystanku nieopodal Kenilworth Close, Crabbs Cross, mężczyzna obrzucił kierowcę wyzwiskami, po czym kopał i zniszczył panel bezpieczeństwa przy kierowcy.

Mężczyzna opisany został jako biały w wieku ok. 20 lat z krótko obciętymi włosami. Miał na sobie żółtą koszulkę. Była z nim biała kobieta w podobnym wieku, trzymająca w ramionach dziecko. Posterunkowy James Hall powiedział: ,,Chcielibyśmy porozmawiać z każdym, kto był na pokładzie autobusu lub w okolicy w środę po południu i widział lub słyszał tą sytuację. Rozumiemy, że mężczyzna uciekł drogą wzdłuż Evesham Road z kobietą i dzieckiem w kierunku centrum miasta. Apelujemy więc do wszystkich, którzy widzieli ich, by pomogli w identyfikacji.”

Osoby posiadające informacje mogą skontaktować się z policją, tel. 0300 333 3000 (quoting incident 432-S-190510). Alternatywnie można anonimowo skontaktować się z organizacją Crimestoppers, tel. 0800 555 1111.

źródło: Redditch Standard, 20 maja 2010 r.

Oskarżony o pedofilię
Frustracja w związku ze złą diagnozą lekarza
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas