Mąż aresztowany kilka dni po odnalezieniu uduszonej żony

Policja po trzech dniach aresztowała mężczyznę zamieszanego w morderstwo swojej żony. Mężczyzna zniknął zaraz po odnalezieniu ciała swojej żony. Vicky Roberts, lat 25, została uduszona, a jej ciało zostało porzucone w garażu ich domu w Runcorn, księstwo Cheshire w czwartkową noc.

Policja apelowała do mieszkańców w celu ustalenia położenia jej męża Michael’a Roberts’a, lat 26. Rzecznik policji w Cheshire powiedział: ,,Po ogłoszeniu apelu 26-letni mężczyzna został aresztowany we Wrexham dlatego nie apelujemy już o informacje na temat jego położenia.”

,,Zostanie on z powrotem przewieziony do Cheshire, gdzie zostanie przesłuchany przez detektywów.”

Policja została wezwana do mieszczącego się na trzecim piętrze mieszkania pary przy Partington Square, w czwartek tuż po godz. 21:00. Policjanci z Cheshire twierdzą, iż skontaktował się z nimi ojciec ofiary, który martwił się o nią, bo nie miał wieści od córki od dłuższego czasu.

Funkcjonariusze weszli do mieszkania, gdzie para mieszkała przez około rok. W garażu odkryte zostało ciało kobiety. Sekcja zwłok wykazała, że pani Roberts została uduszona. Wszczęto pościg za jej mężem, którego poślubiła zaledwie 6 miesięcy wcześniej w jej rodzinnym mieście Warrington.

Mężczyzna został aresztowany w Wrexham, w Północnej Walii. Rzecznik policji z Cheshire powiedział: ,,Jej śmierć jest traktowana jako podejrzana. Wczoraj przeprowadzona została sekcja zwłok, by ustalić dokładną przyczynę śmierci.”

,,Wczesne dochodzenie wskazuje, że była to śmierć przez uduszenie, aczkolwiek wykonane muszą zostać dodatkowe badania.”

Detektywi uwolnili fotografa, który robił zdjęcia parze w dniu ich ślubu, po czym wezwali pana Robets’a, by się z nimi skontaktował. Policja odkryła ciało 25-latki po wezwaniu otrzymanym krótko po godz. 21:00.

Fotografie ze ślubu pary, mającego miejsce 21 czerwca tego roku, umieszczone zostały na koncie serwisu Facebook należącego do pana Roberts’a. Mieszkali oni na górnym piętrze nowoczesnego, 3-piętrowego bloku w nowo wybudowanej dzielnicy. Młoda para mieszkająca na dole budynku, która prosi o nie ujawnianie nazwisk twierdzi, że: ,,Michael i Vicky mieszkali na górze przez około rok.”

,,Mike był w naszym mieszkaniu przez ok. 1.5 godz. zanim to wszystko się stało.”

źrodło: Daily Mail, 06 grudnia 2009 r.

Mężczyzna uderzony w twarz przez nastolatków w aut...
18 milionów funtów premii dla kierowników banku Ll...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas