Kradzież mienia wartego £3 000. Policja poszukuje informacji

Policja apeluje do osób posiadających informacje związane z włamaniem do mieszkania w okolicy Southcrest w Redditch. Kradzież miała miejsce w piątek, 8 stycznia, we wczesnych godzinach rannych.

Z domu mieszczącego się na Hollowfields Close, między 00:30 a 6:45 rano skradziona została własność warta ok. £3 000.

Złodzieje zabrali między innymi 40-calowy czarny telewizor Sony LCD z płaskim ekranem, niebieski odtwarzacz Blu-ray marki Sony, płyty DVD Blu-ray, Nintendo Wii wraz z grami, Playstation 2 wraz z grami, różne ubrania, a także czarny skórzany portfel zakupiony ze sklepu Next, który zawierał ok. £100, karty bankowe oraz dokumenty osobiste. Zabrany został również czarny telefon komórkowy LG Viewty.

Posterunkowa Amanda Moorhouse z policji w Redditch powiedziała: ,,Apelujemy do każdego, kto zauważył niecodzienną aktywność na Hollowfields Close lub w okolicach w piątkowych wczesnych godzin rannych. Prosimy o kontakt z policją przy najbliższej okazji.”

,,Skradziono wiele przedmiotów, wśród których były dość charakterystyczne elementy i znów, jeśli komuś zostanie zaoferowana sprzedaż tych rzeczy w podejrzanych okolicznościach, prosimy o powiadomienie policji.”

Każdy, kto posiada informacje na temat rabunku proszony jest o kontakt z policją w Redditch, tel. 0300 333 3000 (należy podać tzw. quoting incident number: 71-S-080110). Alternatywnie można skontaktować się z organizacją Crimestoppers, oferującą anonimowość tel. 0800 555 111.

źródło: Redditch Advertiser, 08 stycznia 2010 r.

10-letni przestępcy oskarżeni o włamania, napady i...
Nielegalni imigranci zatrudnieni przez instytucje ...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas