Kierowca obrabowany na autostradzie

Pewien kierowca został porzucony na nieoświetlonym odcinku autostrady w pobliżu Redditch, kiedy kluczyki od jego samochodu zostały skradzione w niedzielny wieczór, 3. października 2010 r.

Dwóch przestępców zmusiło kierowcę samochodu Mini Cooper aby się zatrzymał na drugim pasie około godz. 21:30, między zjazdami 3 oraz 3A, po czym zabrali kluczyki od auta i nawigację satelitarną. Następnie złodzieje odjechali srebrnym samochodem, możliwie marki Toyota. Wiele samochodów zmuszonych było zatrzymać się z powodu incydentu. Jeden z kierowców pomógł zepchnąć unieruchomiony pojazd na pas awaryjny.

Przestępcy opisywani byli jako Azjaci w wieku 30-kilku lat, obydwoje około 170 cm wzrostu. Mieli krótkie czarne włosy oraz mówili z birmingamskimi akcentami. Jeden z mężczyzn miał wąsy oraz brodę typu „kozia bródka”.

Policjanci prowadzący dochodzenie w tej sprawie chcieliby porozmawiać z każdym, kto był świadkiem zdarzenia lub widział coś, co mogłoby pomóc w śledztwie. Osoby posiadające takie informacje powinny skontaktować się z policją, tel. 01926 415000. Alternatywnie, chcąc zachować anonimowość, można skontaktować się z organizacją Crimestoppers, tel. 0800 555111

źródło: Redditch Standard, 08 października 2010 r.

 

Skradziony samochód uderzył w dom
Ranny mężczyzna umiera w szpitalu
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas