Gang śmiał się, podczas gdy matka zginęła w pożarze

Pożar domu w AngliiTroje dzieci zostało zauważonych przed palącym się domem matki dziewięciorga dzieci, która zmarła podczas pożaru ratując swojego syna przed płomieniami.

Twierdzi się, że młodzież była w wieku od 12 do 18 lat. Krzyczeli oni ,,Szkoda, szkoda”, podczas gdy dom Mary Fox stanął w płomieniach. Prawdopodobnie to oni byli sprawcami pożaru.

59 – letnia kobieta zdołała wypchnąć swego syna przez okno aby był bezpieczny. Niestety zanim sama zdołała się uratować, została pokonana przez ogień.

Przyczyną pożaru był najprawdopodobniej fajerwerk wrzucony przez otwór na listy w drzwiach jej domu w Bodmin w Kornwalii. Sprawcami była najprawdopodobniej grupa 17- latków, którzy znęcali się nad 17-letnim Raum’em mającym łagodne trudności w nauce.

Policja rozpoczęła dochodzenie w sprawie morderstwa, podczas gdy dzieci pani Fox wznoszą hołd swojej ,,kochającej i troskliwej” matce, która poświęciła im swoje życie. Według oświadczenia: „Ona nigdy nie zrobiła nic aby kogokolwiek skrzywdzić. Oddałaby ostatni grosz, by pomóc osobom w gorszej sytuacji niż ona sama.”

Sąsiad Gary Breslin, lat 41, powiedział: ,,Widziano trzech chłopców, kiedy palił się dom. Krzyczeli: ,,szkoda, szkoda”. Myślimy, że kobieta nie chciała wyskoczyć, bo chciała najpierw uratować swoje koty.”

„Wiem, że jej syn był prześladowany. Widziałem Mary śledzącą syna ok. 100 jardów za nim, na wypadek gdyby ktoś chciał mu dokuczać.” Mężczyzna dodał również, że dwaj wnukowie pani Fox także widzieli płomienie w czwartkową noc.

Sąsiad Lee Davey, lat 41, powiedział: „Kiedy dotarłem na miejsce Raum stał w swoim ogrodzie naprawdę zszokowany. Powiedział: ,,Moja mama ciągle jest w środku.”

Policja prowadzi śledztwo w sprawie prześladowań chłopca. Inspektor Paul Burgan powiedział, że imiona podejrzanych przewijają się na serwisach społecznościowych. Inspektor Martin Orpe powiedział jednak, że oficerowie nigdy wcześniej nie zostali wezwani do incydentu w domu pani Fox.

źródło: Daily Mail, 08 listopada 2009 r.

Aresztowano podejrzanego o zabójstwo taksówkarza
Anglia ma najwyższy podatek oleju napędowego w Eur...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas