Ekshibicjonista poszukiwany przez policję

Pewien starszy mężczyzna obnażył się przed dwojgiem dzieci, po czym śledził ich w parku w dzielnicy Church Hill w sobotę, 22 maja. Chłopiec i dziewczynka byli w parku od strony ulicy Heronfield Close, nieopodal trasy autobusowej, około godz. 14:00.

Dzielnicowa Lisa Stokes z policji w Redditch powiedziała: ,,Tego rodzaju incydenty zagrażają przede wszystkim dzieciom tak młodym, dla tego jest to niezwykle ważne, abyśmy zidentyfikowali zamieszanego mężczyznę.” Mężczyzna opisywany jest jako w podeszłym wieku, biały, z brązowymi lub siwymi włosami. Miał na sobie białą koszulkę i niebieskie spodnie, prawdopodobnie dżinsy. Miał na sobie również czarny płaszcz. Policjantka dodała również: „Apelujemy do każdego, kto był świadkiem incydentu lub widział mężczyznę pasującego do rysopisu w tej części miasta w sobotnie popołudnie by skontaktował się z nami tak szybko jak to możliwe. Chcielibyśmy również zachęcić każdego, kto widzi jakieś podejrzane zachowanie w tej części Redditch, by również skontaktował się z nami, najlepiej w chwili trwania zdarzenia.”

Policja potwierdziła również, że przydzielone zostaną dodatkowe patrole w tej okolicy, podczas gdy prowadzone będzie również dochodzenie w sprawie poszukiwanego mężczyzny. Świadkowie lub osoby posiadające informacje na ten temat, powinni skontaktować się z policją, tel. 0300 333 3000 (podając tzw. quoting incident reference 0180-N-220510). Alternatywnie, chcąc zachować anonimowość, można skontaktować się z organizacją Crimestoppers, tel. 0800 555 111.

źródło: Redditch Standard, 27 maja 2010 r.

Śmiertelny wypadek drogowy w Astwood Bank
Plan przebudowy drogi Ring Road otaczającej centru...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas