Dwa zgony osób z Redditch z objawami podobnymi do grypy

To już druga osoba, którą zabrano do szpitala z objawami podobnymi do grypy w miasteczkach w Midland w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Corina Kathleen Hamer, lat 51, zmarła w Alexandra Hospital po tym, jak znaleziono ją nieprzytomną w łóżku. Dochodzenie w sprawie śmierci pani Hamer, zamieszkałej przy Croome Close, Matchborough, w Redditch zostało otwarte i odroczone przez koronera Gerainta Williams’a 11 stycznia 2011 r.

„Pani Hamer miała objawy podobne do grypy i została znaleziona nieprzytomna w łóżku” – powiedział koroner. „Kobieta została zabrana do szpitala, lecz tam zmarła.”

Śmierć pani Hamer nastąpiła dwa tygodnie po śmierci 16-letniej Charlotte Marie Prentice, która również zmarła w szpitalu mając te same symptomy. Pan Williams prowadził również dochodzenie w sprawie śmierci 16-latki, która nastąpiła 20 grudnia 2010 r. Dokładna przyczyna zgonu nie została jeszcze ustalona, powiedział koroner. Daty ponownego otwarcia dochodzeń nie zostały jeszcze ustalone.

Rzeczniczka NHS Worcestershire powiedziała: „Nie komentujemy indywidualnych przypadków pacjentów ze względu na poufność informacji pacjentów. Mamy do czynienia z normalną liczbą zachorowań na sezonową grypę i w dalszym ciągu namawiamy ludzi do szczepień przeciwko tej chorobie.”

źródło: Birmingham Mail, 12 stycznia 2011 r.

 

Policja popiera nową stronę
Kradzież tablic rejestracyjnych w Redditch
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas