Dużo więcej dla przyszłych mam w Alexandra Hospital

Ciąża w RedditchJuż teraz Alexandra Hospital może zaopiekować się jeszcze większą liczbą przyszłych matek. Wszystko dzięki zwiększeniu liczby personelu w ramach ogólnokrajowego programu, który ma na celu poprawę usług służby zdrowia dla kobiet w ciąży oraz dzieci.

Rekrutacja pediatrów oraz pielęgniarek specjalizujących się w opiece nad noworodkami odniosła sukces. Oznacza to, że kobiety rodzące przedwcześnie – nawet w 34. tygodniu ciąży, będą mogły rodzić w Alexandra Hospital. Dotychczas szpital był przystosowany aby zaopiekować się ciężarnymi w przynajmniej 36. tygodniu ciąży. Dzięki zmianie w Alexandra Hospital będzie mogło rodzić więcej kobiet. Jest to również wygodniejsze rozwiązanie dla przyszłych matek – wcześniej kobiety przewożone były do Worcestershire Royal Hospital lub innych placówek, które posiadały specjalistyczną aparaturę.

Aby polepszyć jakość opieki nad dziećmi oraz kobietami w ciąży, wdrążany jest plan łączonej strategii pomiędzy Worcestershire Acute Hospitals NHS Trust oraz NHS Worcestershire. Plan ten, noszący nazwę ,,Improving Maternity and Children’s Services for Worcestershire”, kosztować będzie ok. 3,5 miliona funtów.

W składzie nowego personelu, który dołączył do pracowników szpitala w Redditch, znajdują się między innymi pediatrzy, pielęgniarki specjalistycznie przygotowane do opieki nad bardzo małymi dziećmi, a także położne.

Konsultant pediatra dr Andrew Short, który prowadzi projekt w szpitalach na terenie księstwa Worcestershire, powiedział: ,,To jest dopiero początek ulepszania usług dla kobiet ciężarnych oraz dzieci, które będą ulepszane i rozwijane w naszym kraju.”

Karen Kokoska, tymczasowo przewodnicząca położnictwa, powiedziała: ,,Na podstawie wielu opinii kobiet ciężarnych rodzących w Alexandra Hospital wiemy, że są one zadowolone z opieki w tym szpitalu. Dlatego też miło nam będzie zaopiekować się jeszcze większą liczbą przyszłym mam.

źródło: Redditch Advertiser, 25 listopada 2009.

Przyjdź i spotkaj Św. Mikołaja w Arrow Valley Coun...
Mąż oczyszczony z zarzutów zamordowania żony
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas