Dofinansowanie dla przedsiębiorców miasta Redditch

Jeśli masz już swoją firmę lub planujesz założyć własny biznes, który pomoże utworzyć nowe miejsca pracy, rada miasta Redditch ogłosiła plany finansowe, dzięki którym można uzyskać nawet 50 tys. funtów dofinansowania. Oto rodzaje dostępnych dotacji:

Business Start Up oraz Business Booster Grant:

Od stycznia 2013 do czerwca 2015 miasto będzie pomagać przedsiębiorcom pragnącym rozwijać swoje firmy. Osoby zainteresowane dotacjami powinny zarejestrować się pod numerem telefonu 0300 123 1440 lub napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści należy podać swoje dane kontaktowe (w tym adres e-mail lub numer telefonu), adres oraz rodzaj działalności gospodarczej, dla której ubiegamy się o dofinansowanie. Pracownicy skontaktują się z osobami zainteresowanymi, kiedy dotacje będą już dostępne. Wszelkie wymagania kwalifikujące przedsiębiorców do dofinansowania zostaną omówione indywidualnie.

ERDF Business Development Plan:

Program ten przewiduje pomoc w wysokości od 10 do 15 tys. funtów dla firm tworzących nowe miejsca pracy. W celu uzyskania informacji należy zadzwonić pod numer 0845 601 5953.

Dofinansowanie dla firm zlokalizowanych w centrum miasta:

Redditch Town Centre Partnership oraz rada miasta Redditch oferują pomoc na rozpoczęcie działalności w centrum. Wszelkie informacje są dostępne na stronie www.pitch4redditch.co.uk .

Projekty innowacyjne:

W ramach projektu dla małych i średnich przedsiębiorstw (SMEs) można uzyskać vouchery o wartości 3 tys. funtów oraz wsparcie jednego z 13 uniwersytetów w West Midlands. Celem projektu jest wsparcie innowacji. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.innovationvouchers-wm.com .

Pożyczki dla Worcestershire:

Instytucja finansowa Impetus umożliwia dofinansowanie w wysokości nawet 50 tys. funtów. Środki pozyskane są z funduszy europejskich i przeznaczone są dla lokalnych przedsiębiorstw. Więcej informacji na stronie www.impetus-marches.co.uk/who_benefits.htm .

Źródło: redditch.whub.org.uk opr. ND

Polacy stanowią 1/8 siły roboczej w Wielkiej Bryta...
AKTUALIZACJA: Zaginięcie Polaka z Redditch
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas