Dochodzenie policji w związku z rasistowskim atakiem

Mężczyzna został ofiarą napaści na tle rasistowskim w przejściu podziemnym w Redditch. Do zdarzenia doszło we wczesnych godzinach rannych w niedzielę, 7 lutego. Ofiara, mężczyzna pochodzący z Europy Wschodniej, został zaatakowany przez mężczyznę, który pchnął go na ziemię, po czym kopał go i ukradł jego papierosy oraz pieniądze.

Do ataku doszło o godz. 1:30 kiedy ofiara przechodziła tunelem pomiędzy Beoley Road West oraz Beoley Road East, pod Holloway Driver. Policja próbuje teraz namierzyć napastnika, który określony jest jako biały mężczyzna o wzroście ok. 170 cm, średnia budowa ciała z krótkimi, jasno-brązowymi włosami.

Był on ogolony i miał na sobie dżinsowe spodnie i kurtkę z wieloma kolorami z przodu oraz bluzę z kapturem. On również palił papierosa w czasie incydentu. Posterunkowy Andy Herlihy z policji w Redditch, powiedziała: ,,To napaść na tle rasowym, w czasie której ofiarę pozostawiono ze skaleczeniami oraz siniakami na twarzy i ciele. Jest to niezwykle ważne, abyśmy zidentyfikowali napastnika.”

,,Jeśli jesteś świadkiem napaści lub widziałeś mężczyznę opisanego powyżej w okolicy Beoley Road we wczesnych godzinach rannych owego dnia, przekaż tą informację policji tak szybko, jak to możliwe.”

Posterunkowy Herilhy dodał również, że napastnika widziano krótką chwilę po zajściu idącego wzdłuż Sillins Avenue. Mężczyzna szedł rozmawiając przez telefon, po czym skierował się w boczną uliczkę, niemal naprzeciwko Sandon Close.

Każdy, kto posiada informacje powinien skontaktować się z policją w Redditch, tel. 0300 333 3000 (należy podać tzw. quoting incident number: 186-S-080210). Można również skontaktować się anonimowo z organizacją Crimestoppers, tel. 0800 555 111.

źródło: Redditch Standard, 11 lutego 2010 r.

Ojciec oskarżony o próbę morderstwa swoich dzieci
Rada hrabstwa Worcestershire proponuje wzrost poda...
 
Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie

Najpopularniejsze Blogi

Redditch.pl
08 lipiec 2017
Wielka Brytania
Polska Ambasada RP w Wielkiej Brytanii wystosowała komunikat dotyczący kolejnego dyżuru konsularnego...
Redditch.pl
15 kwiecień 2017
Wielka Brytania
W momencie, kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej setki tysięcy Polaków przybyło na Wyspy. W ty...

Polub nas